Strona główna Dzieje się Ćwicz i baw się online! Ze Strefą Ruchu i Strefą Kreatywności

Ćwicz i baw się online! Ze Strefą Ruchu i Strefą Kreatywności

0
Chociaż ćwiczenia w grupach są z powodu pandemii koronawirusa niemożliwe, nie oznacza to, że mamy rezygnować z aktywności. W utrzymaniu formy pomoże nam Stefa Ruchu, która uruchomiła treningi online.
Na jej fanpage’u na Facebooku ‚Strefa Ruchu On Line’ można znaleźć wskazówki, jak zapisać się na zajęcia oraz jak wziąć w nich udział (mogą korzystać też z nich osoby z kartami Multisport).
– Dzięki nowym technologiom trener widzi podczas zajęć, jak ćwiczymy. Jest to o tyle komfortowe i bezpieczne, że w każdej chwili może zwrócić uwagę na poprawność wykonywanego ćwiczenia. Połączenie internetowe umożliwia też rozmowę z trenerem i pozostałymi osobami, które biorą udział w treningu. Dzięki zajęciom poprawiamy natomiast swoją kondycję, odporność, a przede wszystkim tak ważne w obecnej sytuacji samopoczucie – podkreśla Ewa Chylińska, właścicielka Strefy Ruchu.
Grafik jest bardzo bogaty i każdy znajdzie w nim dla siebie coś odpowiedniego (począwszy od rozciągania, poprzez zajęcia wzmacniające i taneczne, po wymagające treningi obwodowe). Z kolei dzieci Strefa Ruchu zaprasza m.in. na akrobatykę i zumbę.
Na najmłodszych mnóstwo atrakcji czeka też w agencji eventowej „Strefa Kreatywności”, której animatorzy, również on-line, uatrakcyjnią dzieciom czas pobytu w domach. Na przykład już w najbliższy wtorek (31 marca, o godz. 10:45) najmłodsi będą mogli przenieść się w nieprzewidywalny świat czarów i magii.
Więcej informacji na temat warsztatów i animacji znajduje się na fanpage’u Strefa Kreatywności.
Z kolei już 1 kwietnia rusza Bawialnia online. Co to oznacza?
– Rodzice korzystając z zajęć mogą zalogować się na Bawialnię, gdzie na dzieci czeka animator, który codziennie przygotowuje ciekawe i kreatywne zabawy. Zapraszamy do uczestniczenia w nich dzieci od 4 do 9 lat, od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 – 19.15 – wyjaśnia Ewa Chylińska.

REKLAMA

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o