Strona główna Aktualności Z miasta Co z tą halą?

Co z tą halą?

3

Otrzymaliśmy list od czytelniczki sugerujący, że wybudowana całkiem niedawno Hala Powiatowa to przysłowiowy „bubel”.

List od czytelniczki, pisownia oryginalna:

„ Do napisania maila skłoniły mnie dwie sprawy. Jakieś 4 tygodnie temu byłam z dzieckiem na zabawie feryjnej w powiatowej hali sportowej. Zabawa nawet fajna, wiele atrakcji dla dzieci, dmuchańce, skakańce itd. Mając 2 godziny czasu przechadzałam się po nowej hali, którą tak szczycą się pewne pabianickie kręgi. To co zobaczyłam trochę mnie przeraziło. Hala niby nowa (2012), a braków i niedoróbek tyle, że głowa mała. Grzyb i zacieki na suficie i ścianach, źle położone kasetony. Urwanych klamek, listew i innych drobnych niedoróbek już nie wspomnę. Tak się widać buduje dziś w Pabianicach.

Na pocieszenie trzeba dodać, że to chyba taki światowy trend. W Soczi Putin też wybudował nowe olimpijskie obiekty ze zwisającymi kablami z sufitu, podwójnymi muszlami toaletowymi itd. Pabianice zatem biorą przykład ze świata … a może świat z Pabianic.”

Co na to Starostwo? Jak się okazuje temat jest znany, a uszkodzenia to nie wynik złego wykonania, lecz nie szanowania przez użytkowników. – Zacieki na płytach spowodowane są wynikiem kultury użytkowania, a nie wadą techniczną. – mówi Adam Karasiński, członek zarządu w Starostwie Powiatowym.

 

Foto: czytelniczka.

REKLAMA
Poprzedni artykułPopołudnie będzie fajne, a nie nudne
Następny artykuł17 medali Azjatów na MP
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Hmmm a czy zdjęte wszystkie natryski i nie montowanie ich to także przez użytkowników? Regularnie gram tam na hali i od blisko miesiąca zamiast natrysku jest po prostu rura z której woda leci jak z kranu. Po za tym nawet jeśli coś ktoś popsuł to chyba po to się płaci za sale ( dodam, że koszt wynajęcia jest zdecydowanie za wysoki moim zdaniem ) aby ewentualne uszkodzenia naprawiać…?

Zacieki na suficie spowodowane są przez użytkownika? Ciekawe jak to zrobił?
Kolejne, bzdurne tłumaczenie

Na hali trenuję regularnie i mimo wszystko jestem bardzo zadowolona. Zawsze jest czysto i bardzo mili ludzie, którzy tam pilnują.