Strona główna Aktualności Z miasta Co z Lidlem na Bugaju?

Co z Lidlem na Bugaju?

3

Od 2 miesięcy nie widać robotników na budowie nowego supermarketu przy ulicy Waltera Jankego. Kiedy otworzą nowego Lidla?

Biuro prasowe Lidla informowało w marcu, że otwarcie nowego sklepu nastąpi w drugiej połowie 2014 roku. Plany jednak się nieco zmieniły. –  Otwarcie nowego sklepu Lidl w Pabianicach planowane jest na 2015 rok –  poinformowała nas Patrycja Kamińska z Biura Prasowego Lidl Polska.

Sklep przy ul. Waltera Jankego będzie miał 1100 metrów kwadratowych. Ma w nim być zatrudnionych około 20 osób.

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pro Inwest utracił płynność finansową. Pewnie obecny budynek będzie szpecił krajobraz przez najbliższe lata

Lidl planować na 2015 może pytanie na ile się marzenia ziszczą 🙂 jedno nie może zostać oddane do użytku bez drugiego tj. inwestycja komercyjna bez mieszkaniowej. według danych z prawie darmowego przejęcia gruntu od miasta przez pro inwest firma zapłaciłaby duże odszkodowanie za złamanie zapisów w umowie chyba, że…. PATRZMY URZĘDNIKOM NA RĘCE… w końcu to my jesteśmy podatnikami i to nasz majątek..
firma jest niewypłacalna wiec kto zaryzykuje kupno mieszkania i wplacenie zaliczki ktora pojdzie na splate innych długów? kto chętny ręka do góry..

Pro Inwest przy okazji buduje budynek mieszkalny też na Siennej zaraz obok tego Lidla. Bank i komornik prowadzi egzekucję na tej nieruchomości, inwestor zalega z kredytem i chce pieniędzmi ze sprzedaży mieszkań spłacać swoje zadłużenie. Jeśli nie uda mu się wybudować tych mieszkań, to nabywcy nie będą mieć ani mieszkania ani pieniędzy bo bank od razu zabierze ich zaliczki na poczet spłaty kredytu. Niech Pro Inwest szuka dalej idiotów chętnych do zakupu tych mieszkań. Współczuję tylko ludziom, którzy już wpłacili im zaliczki za te mieszkania.