Strona główna Aktualności Z miasta Co to był za ślub (ZDJĘCIA)

Co to był za ślub (ZDJĘCIA)

12

Powozy i karety przejechały przez miasto. Wstrzymano ruch na ulicy Zamkowej. To był ślub Agnieszki i Jarka.

Pan młody to współwłaściciel znanej firmy wynajmującej karety, dlatego na  ślub pary z Szynkielewa przyjechali zaprzyjaźnieni stangreci z całej Polski. Młodzi przed kościół Najświętszej Marii Panny zostali przywiezieni przez powóz zaprzężony w dwie pary koni. Przez ulice Zamkową przejechało 9 zaprzęgów i … 3 potężne traktory.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Masakra. Tyle kiczu w ciągu godziny. Włącznie ze szpilkami panny młodej, chcącej być zapewne oryginalną.

Super wesele i ta otoczka – gratuluję.
Panna młoda też bardzo ładna.

a po co te traktory?

To mnie tez zamknijta jutro ulice zamkowa od 12 do 15 bo bede jechal taczka z gruzem.

Kicz w wieśniackim stylu. Widać całkowity brak gustu. Z jednej strony bryczki, z drugiej ciągniki John Deere. To się kupy nie trzyma. Kicz jakich mało.

Pytanie do zarządcy drogi/służb porządkowych:
jaką kwotę uiścił organizator tej imprezy za zajęcie drogi/naruszenie przepisów ruchu drogowego ? Piszę alternatywnie, albowiem z tekstu do końca nie wiadomo jaki przebieg miała ta kiczowata hucpa.

a ja myślałem że zarządca PGR -u się żenił ?? albo Chłopów w Pabianicach kręcą

Widzę że zazdrość zżera już po same stopy. Boże, ludzie czemu tak mówicie, że kicz, że tandeta? To był ICH ślub, a nie Wasz. Chcieli to zrobili to po swojemu. Jeszcze by tego brakowało żeby się pytali ludzi z miasta czy mogą sobie to zrobić tak czy inaczej. A Ty kolego co się nazwałeś „Królem Julianem” mógłbyś sobie te durne tekściki zachować dla siebie. „Zarządca PGR-u się żenił”, widać że wiesz tyle o rolnikach i o wsi co cały ten Twój Król Julian z telewizji. Kolego princeofwales, przytocz mi jakie przepisy drogowe były naruszone? To koń czy ciągnik rolniczy nie… Czytaj więcej »

Ludzie co wy się tak czepiacie?! Pięknie to wszystko wygląda:) Na siebie popatrzcie i siebie krytykujcie;p

To mógł na wsi ten ślub brać i wtedy by wszystko grało. W mieście to kicz. No nie pasuje i tyle.

Dokładnie . Jeśli ktoś coś robi nie szablonowo znaczy, że to obciach. Że rolnik, że PGR, że siara bo to wiocha, ale pyry i schabowego każdy wpie*dala. Król Julian chciał być śmieszny, ale poczucie humoru ma na levelu Rysia Lubicza. Nie wiem czy to ty, ale lepiej zmień nick. W naszym mieście koleś który używa tego pseudonimu, handluje dopalaczami. Więc jeśli to ty to odpie*dalasz większą popelinę niż, jak uważasz, zrobili państwo młodzi.