Strona główna Dzieje się Druhowie z Dobronia trzymają formę

Druhowie z Dobronia trzymają formę

1

W ubiegłym tygodniu strażacy z Dobronia wygrali zawody gminne, a w sobotę potwierdzili swoją formę w zmaganiach drużyn powiatowych.

Do rywalizacji o miano najsprawniejszej jednostki OSP powiatu pabianickiego stanęło 18 drużyn męskich oraz 8 kobiecych (ZOBACZ ZDJĘCIA PIĘKNYCH STRAŻACZEK).

Druhowie rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafecie z przeszkodami oraz ćwiczeniach bojowych. Końcowy wynik był sumą dwóch rezultatów. Najlepsza okazała się drużyna z Dobronia, która minimalnie wyprzedziła OSP Piętków. 3 miejsce na podium zajęli druhowie z Lutomierska.

Jednostka z Górki Pabianickiej, najlepsza po pierwszej konkurencji, roztrwoniła przewagę w „bojówce” i ostatecznie zajęła 4. miejsce. Na piątej pozycji uplasowała się OSP Szydłów. Strażacy z Pabianic zajęli dopiero 15. miejsce.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Strażacy może trzymają formę ale już władze MOSIRu nie trzymają się zasad. Moje dziecko miało w tym samym czasie mecz ligowy piłki nożnej zaplanowany kilka tygodni wcześniej. W tym czasie było też kilka innych meczy dużo wcześniej zaplanowanych. Piłkarzy oczywiście nikt nie poinformował o zawodach strażaków. Można wtedy mecze przełożyć. W tym wypadku kilkadziesiąt dzieciaków z naszego miasta i gości grało w piłkę na „kartoflisku” gdzie można połamać nogi. Występ na głównej murawie był zabroniony. Takie postępowanie jest niepoważne. Po 1 nie dbamy o własne dzieci, a po 2 jakie świadectwo o mieście wystawiamy zmuszając gości do zajęć sportowych na… Czytaj więcej »