Strona główna Na sygnale Wypadki Cieżarówka Pink Floyd spadła z nasypu

Cieżarówka Pink Floyd spadła z nasypu

3

Około godz. 3.00 ciężarówka załadowana sprzętem scenicznym zespołu The Australian Pink Floyd Show wypadła z drogi na ul. Lutomierskiej. Trwają przygotowania do wyciągnięcia pojazdu. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11.00.
Ciężarówka wiozła sprzęt zespołu do Katowic. Dziś bowiem, odbędzie się tam jeden z dwóch koncertów zespołu w Polsce. Kierowca jadąc od strony Konstantynowa ulicą Lutomierską, przed przejazdem kolejowym spadł pomiędzy drogę a nasyp kolejowy. Kierowcy nic się nie stało. Z Katowic jedzie już kolejna ciężarówka po sprzęt potrzebny na dzisiejszy koncert. Około godz. 8.00- 9:00 może zacząć się „operacja” wyciągnięcia pojazdu. Na miejsce ma przyjechać specjalistyczny sprzęt z firmy Andrzeja Boczkiewicza z Ksawerowa. Będą dwa potężne dźwigi i holownik. O godz. 6.30 policja zablokowała wjazd na ul. Lutomierską od strony Partyzanckiej, Karniszewickiej i Szynkielewa.

W związku z wypadkiem na ul. Lutomierskiej autobusy linii 2 i 261 kierowane objazdem:
– linia 2: Karniszewicka – Wspólna – Partyzancka
– linia 261: Górka Pabianicka – Petrykozy – rondo przy S14 – Petrykozy – Wspólna – Partyzancka

The Australian Pink Floyd to grupa grająca covery brytyjskiej legendy rocka. To jedyny ‘tribute band’ zespołu Pink Floyd, który zyskał oficjalne uznanie formacji oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

REKLAMA
Poprzedni artykułDojrzalsi o 25 lat
Następny artykuł4 godziny wyciągali ciężarówkę
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Łeee. Szybcy jesteście 🙂 brawo. Szkoda, że to ciężarówka Floydów :/

Nie Pink Floyd tylko Australian Pink Floyd. Troszkę różnica -_-

w tekście jest dwa razy napisane The Australian Pink Floyd 🙂