Krzysztof Ciebiada został doceniony w Polskiej Grupie Energetycznej. Jego zarobki znacznie przewyższają średnią krajową. 

Krzysztof Ciebiada, były kandydat na prezydenta Pabianic, musiał złożyć oświadczenie majątkowe. Taki obowiązek mają m.in. radni sejmiku wojewódzkiego.

Dlatego też wiadomo (mnie więcej), ile zarobił na nowej posadzie. Dochód z umowy o pracę wpisał za cały rok – 92 822 zł (brutto), a w PGE pracuje od 2016 roku. Wszystko wskazuje na to, że w PGE zgarnął około 61 000 zł brutto, co daje około 12 200 zł miesięcznie. To tyle co prezydent Pabianic.

AKTUALIZACJA: Krzysztof Ciebiada poinformował, że w ZEC pobierał wypłatę do końca czerwca. Oznacza to, że w PGE zarobił około 55 tys. złotych co daje około 11 tys. brutto miesięcznie.

Od stycznia do końca maja pracował jeszcze w pabianickim ZEC, gdzie zarabiał około 63 200 zł brutto, co w 2016 roku daje około 32 000 zł.

Jednak to nie wszystkie dochody prominentnego działacza Prawa i Sprawiedliwości. Ciebiada jako osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą zarobił 52 226 zł (netto). Do tego dochodzi tzw. działalność wykonywana osobiście – 9 645 zł. Za pełnienie funkcji wiceprzewodniczącego sejmiku wojewódzkiego na jego konto wpłynęło 32 042 zł.

Wiceprzewodniczący ma też spory majątek.

 • dom 170 m² o wartości 450 tys. zł
 • dom 200 m² o wartości 450 tys. zł
 • dom letniskowy 170 m² o wartości 200 tys. zł
 • dom 80 m² z pomieszczeniami na działalność o wartości 100 tys. zł
 • mieszkanie 49 m² o wartości 350 tys. zł
 • mieszkanie 38 m² o wartości 100 tys. zł
 • mieszkanie 49 m² o wartości 80 tys. zł
 • mieszkanie 38 m² o wartości 60 tys. zł
 • działka 4200 m² o wartości 150 tys. zł
 • działka 870 m² o wartości 100 tys. zł
 • gosp. rolne 3,5 ha o wartości 150 tys. zł
 • zakład krawiecki z wyposażeniem – 600 tys. zł

Razem w nieruchomościach 2 mln 790 tys. złotych (wszystkie nieruchomości z wyjątkiem działki 870 m² są współwłasnością).

Ciebiada posiada też 2 samochody – Audi A1 z 2011 roku oraz zaledwie rocznego Volkswagena Golfa 7. Do oświadczenia majątkowego musiał też wpisać nieprzyzwoicie drogi zegarek kolekcjonerski firmy IWC. Ceny tych szwajcarskich czasomierzy zaczynają się od 18 tysięcy.

W oświadczeniu widzimy też informację o kredycie na zakup mieszkania w Kołobrzegu. Do spłaty pozostało 20 387 złotych.

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułBędzie kolorowo na Zamkowej
Następny artykułPiechota z dwoma złotami i rekordem Polski
Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Facet oderwany od maszyny do szycia, nie posiadający nawet wyższego wykształcenia dostaje zatrudnienie w energetyce. Z nieprawdopodobnie wysokim wynagrodzeniem! Takie rzeczy tylko w Polsce PiSowskiej!
To chyba drugi największy skandal zaraz po Bartłomieju Misiewiczu!
Czy ktoś wie w jaki sposób dostał tą posadę?

Oto jest pytanie ?

To ile on zarabiał wcześniej skoro dorobił się takiego majątku?

Nie ważne ile zarabiał tylko jakie płacił podatki, a te myśle iż były symboliczne

Ludzie ogarnijcie się!!! Przecież nie zarobił tego w jeden rok na taki majątek trzeba pracować latami i mieć „głowę na karku”!!!
Kolejna płytka sesnsacja…widać, że sezon ogórkowy się rozpoczyna…

Ten artykuł to zasłona dymna Prezydenta!!!
Za chwile Absolutorium się zbliża?
Ciemny Lud ma sie emocjonować Ciebiadą, a nie ważnyni sprawami dla miasta: tramwaj, inwestycje itd
Bo przecież Kto NIE z Grzesiem, tego WYNIESIEM!!!

Pracuje ciężko to ma ,a zawistni ludzie zawsze będę zazdrościć

Wielkie gratulacje, tak trzymać Panie Krzysztofie !!! Niech wszystkie nieroby zazdroszczą !!.

Chętnie był kupił te mieszkania w tych cenach co to za ceny z Kambodży ?

Ciebiada i tak nie przebije Prezydenta Gdańska, który nie pamięta ile ma kont bankowych… i zmienia się plan zagospodarowania w miejscu gdzie jego rodzina kupuje mieszkania…

Człowiek pracuje to ma
Zazdroszczą ci którzy ,nic nie robią ,tylko narzekają
Tacy ludzie są potrzebni bo pokazują ze są pracowici i potrafią zarabiać własnymi rękoma
A jeśli ktoś napisał ze szwacz ,powiem tak Obrażasz człowieku ludzi którzy ciężko pracują na szwalniach i tych którzy prowadzą te interesy
Spróbuj sam a przekonasz się jaka to ciężka praca

Redakcja wie doskonale jakimi tematami wygenerować sobie duży ruch na Portalu. 😉
Takie tematy mnie zawsze bawią. „Kto ile zarobi”, a niemal błyskawicznie wybucha krzyk i lament, bo ten ma, a tamten klepie biedę… Niechaj K.C. zarabia i milion dolarów dziennie – nic nam do tego. Ma łeb do interesów, to i efekty materialne są zadowalające.
A my, ludziki małe, bierzmy z takich ludzi przykład, aby samemu zarabiać krocie, ot co.

Jeny, nie lubię K.C. i otoki tego Pana, a niechcący napisałem o nim kilka słów w przychylnym tonie! 😉
Miłego weekendu! 🙂

Prof klos, chyba nie do końca. Niech sobie zarabia milion, ale w prywatnej firmie. A tu większość kasy z publicznych pieniędzy. Ale w końcu specjaliści powinni dobrze zarabiać 🙂

Kto ma księdza w rodzie tego bida nie ubodzie.

-Strach- zarobił miliony ,a pracuje rok więc napewno nie zarobił na państwowej posadzie ,jak pan Mackiewicz.
Do wszystkiego doszedł sam i wlasną pracą,i umysłem .
Myślę że albo mu zazdrościsz albo poszlo zlecenie od Mackiewicza by atakować Ciebbiadę
U nas w mieście jeśli nie jestes z Prezydentem ,jestes opluwany i ośmieszany
Szkoda że nie został Prezydentem ,w USA jak nie masz kasy nikt na ciebie nie zaglosuje bo ,nic w życiu nie osiągnołeś

Do DARKA K Facet to chyba ty nie jesteś jeśli piszesz takie głupoty.Takie rzeczy dzieją się od dawna i będą się działy.Bez względu na to kto będzie rządził.Wydajesz tylko o sobie opinię pisząc że to tylko za PiS-u tak się dzieje.Niedawno pisałem o Żeligowski, Kozłowskiej ,Marczaku, człowieku z Sieradza w radzie nadzorczej,ktoś z Łeczycy kolejny w radzie, a przejrzyj ZWiK.Tam dopiero ponoć jest klika kolesiów.Tylko kto o to zapyta? Kiedyś Hodakowa miała j…..a.Ale najpierw podziękowali jej w gazecie za pracę a potem ani Mackiewicz ani Habura nie dawali ogłoszeń i reklam to musiało paść.A ci co piszą dobrze i zgodnie… Czytaj więcej »

Jaki napisz, co takiego dostała Kozłowska i przestań siać swoja propagandę.
Rozumiem, że kłamstwo sto razy powiedziane staje się prawdą i to jest twoja taktyka.
Jako Przewodnicząca Komisji Budżetu sprawdza się na funkcji i z tego tytułu pobiera dietę. Jeśli coś wiesz to proszę podaj fakty.

hahaha to się radna wyłożyła jak długa. Jeden wpis na portalu EPAinfo jako Wanda i drugi taki sam ale już jako Kozłowska na profilu EPAinfo na FB. Teraz wystarczy tylko poszukać wpisów na EPA jako to Wanda chwaliła Kozłowską. Ale jaja amatorka po całości.

Ciebiada publiczne pieniądze bierze od ponad 2,5 roku. W tym czasie zarobil jakies 70 tys. Jako radny, 70 na rękę jako dyrektor w zec i prawie 100 tys w PGE. To daje ćwierć miliona. Jak na kogoś bez kwalifikacji to spoko.

Prezes powinien powołać specjalną komisję d/s zatrudnienia i kwalifikacji tego pana. Wynik byłby podobny jak jak w sprawie Misiewicza. Taka jest prawda.

@Jerzy L życia by ci brakło gdybyś musiał policzyć. tych wszystkich kompetentnie obsadzonych w Pabianicach przez kilkę PO z BSR. Jest ich tyle, że nawet ich exportują po województwie choćby do Łęczycy. Kompetencją Ciebiady jest to co osiągnął zanim poszedł w politykę.Boli cię że sam tak nie potrafisz ? @Stach Jak się skończysz ekscytować zaradnością Ciebiady to zastanów się czemu z ciebie takie beztalencie.? Może dlatego, że życie nie polega na lizaniu…. ?

To przykre, że są ludzie którzy bronią i tłumaczą się za takich misiewiczów. To rzeczywiście przypomina ciemną i bezmyślną sektę.

Czy czasem proboszcz parafii Chrystusa Króla na Klimkowiźnie to nie jego brat?

A propo niezłe jak bogaci kapitaliści, wchodzą do partii PIS ,która ma chronić biednych i ubogich ! ! !

Wandziu a gdzie napisałem że Kozłowska coś dostała??????O niej myslałem w kategorii powiedzmy doswiadczenia i wieku. PiS ,PO ,BSR a teraz coś stworzyli więc za moment będzie nowe ciało to i tam będa przyjmowac.

gratuluję dorobku umiał człowiek zarobić to ma a ty redaktorku poczciwy zacznij wyliczać swoich kolegów z PO z zarządów spółki coś sie tak uparł na Pana Ciebiade napisz coś o P. Wlaźlaku np. jak można bez wyrzutów sumienia brać 20 tyś miesięcznie pensje ? a może o P J. Habura który zgarnia podobnie pieniądze miesięcznie a o dziwo jego oszczędności to 21 tyś złoty jak to się dzieje że tacy ludzie rządzą naszym miastem można by tu wymieniać wielu z ciepłych posadek a ty redaktorku zawsze to samo to żałosne a może zazdrościsz hahaha JAKIE TO ŻAŁOSNE

Panie Krzysztofie ,psy szczekają karawana jedzie dalej
Widzę za Mackiewicze robią nagonkę na pana
Zazdrość to poważna choroba
Niech zakasza rękawy i do roboty

szanowny Panie Jach jak już piszesz o Panu Ciebiadzie to tylko źle to po 1 a po drugie to naprawdę nie ma o czym pisać? czy się czuję lepiej raczej przeciwnie a obrażać nie miałem zamiaru napisałem tylko prawdę bo styl w jak Pan pisze to żałosny jeśli jest jak Pan się uważa Redaktora to niech Pan pisze o tym co się dzieje w mieście czego nie robią nasze władze a może powinny. czemu miał służyć ten artykuł no czemu? Proszę niech się Pan nie ośmiesza i nie pisze jak ja się czuję bo to już nie Pana sprawa zamykam… Czytaj więcej »

@Jerzy L a jak tropicielu Misiewiczów oceniasz mackiewiczów czy rodzinkę haburów? Tu nie widzisz prywaty, braku kompetencji ? Taki z ciebie faryzeusz cwaniaczku?

Czasem cytujemy wypowiedzi innych lub np. przysłowia: ” Uderz w stół, a nożyce się……..”

Żeligowski za zdradę PiS dostał 1500 zł
Sprzedał sie za kilka srebrników
Kozłowska najprawdopodobniej miała dostać tez Rade Nadzorcza od Mackiewicza ,ale bidula nie miała kursów wiec szybko pobiegła i Niestety klapa
Wiec próbuje dalej a zdrajca Żeligowski juz liczy srebrniki za zdradę Kozłowska jeszcze chyba nie policzy bo nie zda kursów wiec sprzedała sie za darmo hihihihih

szkoda pisania ale widać zasłużyłeś sobie wrażliwy człowieku
jeśli pytasz to ja również czemu ten artykuł jest poświęcony tylko jednemu człowiekowi a wcześniejsze poleciałeś po łepku grupowo a na marginesie czy Pan nigdy nie odpowiada na zadane pytania? czytaj z uwagą co się pisze !!!
tylko głupieć nie zauważy że się czepiasz faceta
i proszę wybaczyć ale nie jesteśmy na ty
a czy Pan jest redaktorkiem czy kowalem proszę nie odwracać kota ogonem

Emilu waż słowa, bo pomówienia są karalne.

Nie będę do anonimowych Maciejów zwracał się per Pan!

Wiecie co, wszyscy tu niżej podpisani pamiętajcie: niedługo wybory samorządowe. Mam nadzieję, że 100%z Was będzie uczestniczyło w tym jakże DLA WAS ważnym wydarzeniu.
Zaangażowanie w lokalne życie wiąże się właśnie z tym, a nie z komentowaniem wybranych artykułów.
Pozdrawiam.

szkoda pisania nie jestem twoim kolegom reporterku
co za chamstwo szkoda pisać

Nooo, łebski gość. Omnibus w dodatku.
A i zapewne strat na działalności nie notował…