Strona główna Aktualności Z miasta Chętnie płacimy za toaletę

Chętnie płacimy za toaletę

3

Nowoczesna toaleta zainstalowana w zrewitalizowanym Parku Słowackiego cieszy się sporą popularnością.

Przez 8 miesięcy, pracownicy z wydziału inwestycji wyciągnęli z kasetki w toalecie 1531,90 zł. Oznacza to, że ponad 1,5 tys. osób odwiedzających park skorzystało z tamtejszego WC. Opłata wynosi 1 złotych, ale niektórzy wrzucają nieodliczoną kwotę.

– Oczywiście najwięcej osób korzysta z toalety latem, choć nawet w miesiącach zimowych wyciągamy z kasetki około 20 złotych – mówi Paweł Pietrzak, naczelnik Wydziału Inwestycji i Eksploatacji w Urzędzie Miejskim w Pabianicach.

Toaleta w parku jest sprzątana przez pracowników Zarządu Dróg i Zieleni Miejskiej na zlecenie wydziału inwestycji. Taka usługa kosztuje 306 zł brutto miesięcznie.

W budynku zainstalowany jest automatyczny podajnik wody, mydła oraz suszarki. Muszle ze stali nierdzewnej mają automatyczny system spłukiwania i dyfuzora zapachów. O odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu dba ogrzewanie podłogowe.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułWygrana w Bydgoszczy
Następny artykułAdwokat podpowie za darmo
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

podobno papier jest wielokrotnego stosowania

bo sie po prostu opłaca! za zyla mam dwójkę do zrobienia, wody ile uniosę mogę nabrać do baniaka, umyć się, papieru nabrać, itd.

Super sprawa, też tak robię że napełniam kanistry wodą i mam mydła i papieru toaletowego dla całej rodziny zawsze pod dostatkiem. Genialna inicjatywa otwarcia taniej i fajnej toalety. Gorąco polecam wszystkim pabianiczanom i nie tylko!