Strona główna Dzieje się Charytatywny piknik dla Miłoszka. Ratujmy jego serce!

Charytatywny piknik dla Miłoszka. Ratujmy jego serce!

1
Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kazimierzu (gmina Lutomiersk) zapraszają na sobotni piknik. Cel wydarzenia jest szczytny: ratowanie życia małego Miłoszka Rybickiego z Konstantynowa Łódzkiego.

Chłopczyk ma śmiertelną wadę serca – zarośnięcie pnia płucnego z ubytkiem przegrody międzykomorowej i naczyniami krążenia obocznego (pisaliśmy o nim TUTAJ). Szansę na przeżycie daje mu operacja. Niestety, bardzo kosztowna.

W zbiórkę pieniędzy może włączyć się każdy. Na przykład w sobotę, 9 października, podczas charytatywnego festynu na placu OSP Kazimierz przy ul. Paderewskiego 4.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.00. Jakie atrakcje czekają na jej uczestników?

Na pewno nie zabraknie ich dla najmłodszych. Będzie mini zoo z alpakami, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, dmuchańce, pokazy strażackie i udzielania pierwszej pomocy.

Ponadto w programie jest loteria fantowa, pokaz i nauka flamenco oraz dyskoteka z DJ-em.

Swój udział w pikniku zapowiedzieli motocykliści z Polskiego Związku Motorowego. Pojawi się stoisko Związku Rezerwistów Wojska Polskiego (oddział Łódź, sekcja Pabianice).

Przewidziane są licytacje, a wśród nich dwudniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu w Międzyzdrojach. Ponadto będzie można wylicytować m.in. wyjścia do restauracji, koszulki klubowe z podpisami i zabawki.

Nie zabraknie stoisk gastronomicznych. Organizatorzy zapowiedzieli grilla, grochówkę z kuchni wojskowej, kawę, herbatę, piwo i słodkości.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Trzymajmy kciuki za tego małego człowieczka 🙂