Strona główna Aktualności Z miasta Chaos na Grobelnej. Policja dyscyplinowała kierowców

Chaos na Grobelnej. Policja dyscyplinowała kierowców

12
Dziś, w związku z remontem drogi wojewódzkiej nr 485, wprowadzono ruch jednokierunkowy na ul. Grobelnej. Potrzebna była interwencja policji.

Dziś przed południem ul. Grobelna stała się jednokierunkowa od ul. Kilińskiego w stronę starówki. Taka zmiana organizacji ruchu spowodowała chaos na drodze, tym bardziej, że do Tkalni nie można wjechać od ul. Grota Roweckiego. Część kierowców straciła orientację i jeździła pod prąd.

Do Tkalni nie wjedziemy od Strony Grota Roweckiego

Na miejsce przyjechał patrol policji, który dyscyplinował kierowców i polecał patrzenie na znaki. Niekiedy nawet to nie pomagało.

– Jeden z kierowców nie zważając na wskazania policji z parkingu Tkalni pojechał w ul. Grobelną w lewo, czyli pod prąd. Funkcjonariusze pobiegli za nim – relacjonuje jeden z naszych czytelników.

Policjanci musieli upomnieć kierowcę

Przypomnijmy, że we wtorek na odcinku ul. Kilińskiego pomiędzy hotelem a rzeką Pabianką wprowadzony będzie ruch wahadłowy. Zamknięty jest już wjazd w ul. Moniuszki od strony Kilińskiego.

 

REKLAMA

12
Dodaj komentarz

1600
5 Wątki komentarzy
7 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
9 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomii

Kierowcy, niektórych z Was trzeba by chyba było wysłać na ponowny kurs prawa jazdy. Znaki dla Was nie istnieją, co nie ułatwia poruszania się w czasie remontu. Na skrzyżowaniu Kilińskiego i Moniuszki chodnik dla niektórych stał się ulicą. Smutno na to patrzeć.

Kaiko

Dzisiaj tj 17.09. Jadąc Grobelną też minąłem dwóch miszczów do których znaki nie docierają.

Wr

Witam.
Prośba do Szanownej Redakcji.
Zamiast opisywać wyczyny biegających Policjantów, moze coś dla czytelników zrobić pozytywnego………
Mianowicie wstawić mapke z objazdami i aktualną organizacją ruchu.
Pozdrawiam

StopIdiotom

Jak kierowca idiota to mapka nie pomoże

x

Dogonili?

Imię*

Czasem wydaje mi się że osoby planując ruch na ulicach to debile. Do Eskulapie, tkalni i Kauflandu dojazd to jakaś komedia. W jednym czasie zamknięty wjazd z grota. Grobelna jednokierunkowa…. Po co? No wahadło musi być to nie neguje. Ale reszta zrobiona koncertowo.

ktos

Tak jest! A kto wymyslil na swietlickiego jeden pas dla jadacych od bugaju? Zamiast zrobic dwa to nie, pojechaloby dwa razy wiecej aut. Ale nie, nastepny tepy baran bez mozgu jak ten od slynnej wyspy jutrzkowickiej.

Edek

po co komu tkalnia czy kaufland? nie rób scen!

Imię*

Edek- Tkalnia i Kaufland… Zdajesz sobie sprawę ile osób tam pracuje? A dlaczego nie wspomniałeś w swojej wypowiedzi o najważniejszym… Eskulap, największa przychodnia w Pabianicach. W dupie byłeś i g… widziałeś jakby to tak delikatnie powiedzieć.

Edek

Po co mi dobry dojazd do eskulapa skoro badania robi się tam tygodniami i na odwal. Wiec nie ważne kiedy do nich dojdę a i tak każą mi czekać. Badania okresowe 4 tygodnie robiłem okuliste, psychologa, jakiegoś jeszcze i ogólnego! ) śmiech na sali z takim eskulapem – 4 godziny na korytarzu do lekarza, wchodzę ten się pyta czy się dobrze czuję? Na moją odpowiedź że tak, dostaję bez badania – zdolny do pracy….. A markety? jest tyle innych w mieście że te dwa mogą na mnie poczekać. Pchać się tam nie muszę. Zresztę nie byłem nigdy w tym kaufaldzie… Czytaj więcej »

Czytelnik

Bardzo dobrze, od jutra będę jeździł Grobelną i czekał na mistrzów, którzy jeżdżą pod prąd. Wjadą na czołówkę, a potem z ich OC dostanę kasę 🙂

operator tira

albo rodzina z zapomogi na nagrobek 🙂