Strona główna Aktualności Z miasta Była radna dostała „stołek” wicedyrektora

Była radna dostała „stołek” wicedyrektora

18
Radna podczas jednej z manifestacji antyrządowych u boku starosty i wiceprzewodniczącego rady powiatu
Była radna miejska i aktywna działaczka Platformy Obywatelskiej Zofia Kriger-Kozłowska została wicedyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. 

Konkurs na to nowe stanowisko został ogłoszony 1 lutego 2019 roku. Aby znaleźć informację o naborze w internecie trzeba było wejść w Biuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Pabianicach, później wybrać zakładkę Powiatowe Jednostki Organizacyjne, a następnie przebrnąć przez kilka pozycji w menu biuletynu. Nie było łatwo.
Ogłoszenie znalazła była radna Zofia Kriger-Kozłowska i jako jedyna złożyła papiery aplikacyjne i wygrała. Informacja o jej wyborze pojawiła się 8 marca 2019 roku. Była radna miejska wcześniej pracowała w Szkole Podstawowej nr 17. W styczniu 2021 roku osiągnie wiek emerytalny.

Zofia Kriger-Kozłowska jest bardzo aktywną działaczką Platformy Obywatelskiej, której szefuje starosta. Brała udział w protestach antyrządowych czy zbieraniu podpisów przeciw reformie edukacji.

Przypomnijmy, że na początku roku posadę kierowniczą w Pabianickim Centrum Medycznym otrzymał były radny Robert Dudkiewicz (WIĘCEJ).

REKLAMA
Poprzedni artykułSkandal w konstantynowskiej podstawówce
Następny artykułDni Powiatu Pabianickiego 2019 (HARMONOGRAM)
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Oj jak to ? POrodzina ma się dobrze w PO(a)bianicach

Co tam u nas, zobacz jak się pisi czują extra w całym kraju a teraz ta watacha, która tak bardzo nienawidziła UE, pcha się tam na chama do koryta !

no co za fart

Buhaha brońmy stołków razem. Nigdy nie będzie dobrze jeśli przynależność partyjna decyduje.

Zwykle skur…syństwo. Normalnie konkursy są w zakładce poszukiwany do pracy czy coś takiego. Tym to się powinien prokurator zająć.

Jasne, lewymi etatami też… n.p. dla K.C. …

Oj .. a gdzie ci POprawni komentatorzy rzeczywistości ? Jakaś cisza ?
Taki konkurs po cichu ? i Wy milczycie ?

A gdzie ty byłeś w sprawie Ciebiady i Stanka ?

A tak drą japy na PiS! Żenada.

A może choć odrobinkę elementarnej logiki dałoby się wprowadzić do tego narzekania. Kilkanaście dni temu wyznawcy organizacji sprawującej władzę twierdzili, że nauczyciele zarabiają krocie, jakich nie da się uzyskać w innych zawodach. No to ona przyjęła tę krytykę i zrezygnowała z tych ogromnych nauczycielskich pieniędzy i zdecydowała się zarabiać w porównaniu z nimi grosze. W ten sposób jako była reprezentantka przyszłego obozu władzy wybrała skromniejsze życie. Tak? A jeśli nie, to czy nie byłoby dobrze z pokorą przyznać, że poprzednio zakłamywaliście rzeczywistość? Kiedy wam wierzyć? Kiedy kłamiecie, czy kiedy kłamiecie? Wiem, wiem. To zbyt trudne ćwiczenie logiczne, więc pewnie za… Czytaj więcej »

Te… M-M, kto na kogo ? Poczytaj najpierw swego guru, pomyśl i nie pisz bzdur. W co wątpię …

Hej, wy tam ? Pisiowe hejterstwo ? Napiszcie coś o panu Ciebiadzie i panu Stanku. Przeciez oni na pewno zydle dostali z konkursu…

Z przechowalni w świetlicy SP17 na wicedyrektora. Cierpliwość POpłaca.

Najpierw poczytaj o Obajtku i nie pisz bzdur.

Głosowaliście na Partię Oszustów to czego wymagacie ? „Koń trojański” PO zwany Mackiewiczem też wam się podoba ……………..

Miał być najpierw Ciebiada – straszna obsuwa 2 x na PMP i do Sejmu. W nagrodę od PiS, lewy etat najpierw w ZWiK i teraz w PGE.
Miał być Stanek. Totalna żenada – najgorsze notowania w ostatnich wyborach i w nagrodę dyr w Sejmiku.
Co poszło nie tak ? Szkoda, że PiS nie wprowadził ustawowo mianowania od PAD i II Kaczora, aż do sołtysa, a nawet babkę w WC i dozorcy na parkingu. Wtedy wszystko byłoby jasne i bez żadnych problemów !
Ogarnij się pisi trollu !

Przede wszystkim to już samo ogłoszenie wprowadza w błąd bo mówi o zatrudnieniu na stanowisko urzędnicze a nie kierownicze. Skandal nic więcej.

Czy ktoś z komentujących ma świadomość tego, że istnieje więcej niż dwie partie w naszym kraju?