Strona główna Aktualności Skandal w konstantynowskiej podstawówce

Skandal w konstantynowskiej podstawówce

3
Pijany nauczyciel opiekował się uczniami podczas zielonej szkoły zorganizowanej w jednym z ośrodków na Mazurach. Okaże się jednak, czy picie alkoholu w pracy to wszystkie grzechy młodego pedagoga. 

Podejrzane zachowanie nauczyciela zauważył dyrektor ośrodka wypoczynkowego w Lidzbarku, gdzie zorganizowana została zielona szkoła. Na miejsce wezwał policjantów. Okazało się, że jeden z wychowawców miał w organizmie około promila alkoholu. Drugiego z wychowawców nie było w tym czasie w ośrodku.

Nim wycieczka się zakończyła, rodzicie kilku uczniów złożyli na policję doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez pedagoga. Chodzi i molestowanie. Więcej w tej sprawie na portalu konstantynow.info.

3
Dodaj komentarz

1600
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
obywatelrp

oo molestowanie to moze jednak ksiadz nie nauczyciel?

Giordano Bruno

To będzie znakomity test na to, czego nie robiono wobec noszących czarne sukienki. Uprzejmie proszę redakcję o kolejne szczegóły. Włączam stoper. Zobaczymy, jak szybko nastąpią należne konsekwencje. Potem łatwo sprawdzimy, o ile bardziej ślimaczyło się wykonanie jakichkolwiek kroków wobec ochranianych mieszkańców zamków.

Maryjan

Pewnie, był załamany bo nie „wystrajkował’ podwyżki.