Strona główna Aktualności Skandal w konstantynowskiej podstawówce

Skandal w konstantynowskiej podstawówce

3
Pijany nauczyciel opiekował się uczniami podczas zielonej szkoły zorganizowanej w jednym z ośrodków na Mazurach. Okaże się jednak, czy picie alkoholu w pracy to wszystkie grzechy młodego pedagoga. 

Podejrzane zachowanie nauczyciela zauważył dyrektor ośrodka wypoczynkowego w Lidzbarku, gdzie zorganizowana została zielona szkoła. Na miejsce wezwał policjantów. Okazało się, że jeden z wychowawców miał w organizmie około promila alkoholu. Drugiego z wychowawców nie było w tym czasie w ośrodku.

Nim wycieczka się zakończyła, rodzicie kilku uczniów złożyli na policję doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez pedagoga. Chodzi i molestowanie. Więcej w tej sprawie na portalu konstantynow.info.

REKLAMA
Poprzedni artykułZłodzieje wpadli na gorącym uczynku. Chcieli okraść szwalnię
Następny artykułByła radna dostała „stołek” wicedyrektora
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

oo molestowanie to moze jednak ksiadz nie nauczyciel?

To będzie znakomity test na to, czego nie robiono wobec noszących czarne sukienki. Uprzejmie proszę redakcję o kolejne szczegóły. Włączam stoper. Zobaczymy, jak szybko nastąpią należne konsekwencje. Potem łatwo sprawdzimy, o ile bardziej ślimaczyło się wykonanie jakichkolwiek kroków wobec ochranianych mieszkańców zamków.

Pewnie, był załamany bo nie „wystrajkował’ podwyżki.