Strona główna Na sygnale Kryminalne Butelki po denaturacie w mieszkaniu przy Mariańskiej. W środę kolejne zgony

Butelki po denaturacie w mieszkaniu przy Mariańskiej. W środę kolejne zgony

6
Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dwóch osób w kamienicy przy ul. Mariańskiej. Śledczy będą musieli zająć się też kolejnymi sprawami. W środę odnotowano dwa kolejne zgony.  

W niedzielę przy ul. Mariańskiej 2 strażacy wraz z policjantami weszli do jednego z mieszkań. W środku zastali ciała 27-letniej kobiety i 54-letniego mężczyzny. Ciała zostały zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok. Prokuratura potwierdza również, że zabezpieczono kilkanaście butelek po denaturacie oraz inne substancje płynne znajdujące się w butelkach i szklankach. Dokładnym sprawdzeniem zawartości zajmą się toksykolodzy.

Możliwe, że do Pabianic trafiła partia skażonego denaturatu.
W połowie kwietnia Główny Inspektor Sanitarny informował, że zarejestrowano 26 zgonów z powodu zatrucia metanolem. 16 ofiar pochodzi z województwa śląskiego i 10 z łódzkiego.

Policja odnotowała kolejne dwa podejrzane zgony w środę 28 kwietnia. Na ulicy Ewangelickiej około godz. 17.00 strażacy robili dostęp do jednego z mieszkań. W środku znaleziono zwłoki 52-letniego mężczyzny. Jak twierdzą sąsiedzi, lokator nadużywał alkoholu, a w mieszkaniu często odbywały się libacje.

Kolejny zgon odnotowano po godz. 21.30 przy ul. Poniatowskiego. Tam zmarł 69-latek. Prokuratura nie otrzymała jednak jeszcze akt tej sprawy od policji i nie wiadomo na tę chwilę czy ws. śmierci tego mężczyzny również prowadzone będzie dochodzenie pod kątem spożywania niebezpiecznych substancji. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że również mógł nadużywać alkoholu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I elegancko, zawsze kilku alkusów w mieście mniej.

Potwierdzam kolege

Ludzie ogarnięcie się to co myślicie zostawcie dla siebie a nie publicznie piszecie nie zmienia to faktu że to są ludzie kturzy zginęli a morze czyta to ktoś z rodziny zmarłych i widzi jaka w Pabianicach jest znieczulica i jak gnoja ludzi nawet takich ale to ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie.

…selekcja naturalna
…dętki się nie pije, kamieni się nie je
…serio!!! kturzy, morze… i tym reprezentujesz P-ce?
Pozdrawiam takie eksperymenty, buehehehehehehehe
😂😂😂😂😂😂😂😂

kim albo czym trzeba być żeby pić denaturat?

„Prokuratura nie otrzymała jednak jeszcze akt tej sprawy od policji” – dobre !!!! Przecież jeden z nich musiał być na miejscu zdarzenia. 😄😄😄.