Strona główna Aktualności Burmistrz zaprasza do Miasteczka Obywatelskiego

Burmistrz zaprasza do Miasteczka Obywatelskiego

0

Władze Konstantynowa Łódzkiego zorganizują spotkanie wnioskodawców budżetu obywatelskiego z mieszkańcami.Walka o głosy wciąż trwa.

Głosowanie w II edycji BO w Konstantynowie potrwa jeszcze przez 10 dni (do 13 listopada), a już w tę sobotę mieszkańcy będą mieli okazję porozmawiać z tymi, których zadania trafiły do finałowej części projektu. Miasteczko Obywatelskie rozstawi się w wejściu do miejsko-szkolnej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Sadowej i będzie tam w godzinach od 8.00 do 12.00.

– Sobotnie przedpołudnie, to czas kiedy wielu naszych mieszkańców robi zakupy na pobliskim ryneczku na ulicy Sucharskiego – informuje Anna Walczak z Gminnego Centrum Informacji w Konstantynowie Łódzkim. – Ułatwi to dostęp do dużej liczby odbiorców.

Podczas czasu działania Miasteczka będzie można nie tylko dowiedzieć się dlaczego zdaniem wnioskodawców to właśnie ich projekty są najlepsze, ale również zagłosować. W hali SP nr 5 będzie możliwość wypełnienia karty do głosowania oraz formularza internetowego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments