Strona główna Aktualności Z miasta Budżet obywatelski: co można poprawić

Budżet obywatelski: co można poprawić

1

Urzędnicy czekają na uwagi od mieszkańców ws. zmian w budżecie obywatelskim.

Jakie uwagi mogą znaleźć się w specjalnie przygotowanej ankiecie?

– Co się podobało, co należałoby zmienić, jakie są oczekiwania i propozycje mieszkańców – mówi Aneta Klimek, rzecznik prasowy prezydenta. – Zachęcamy mieszkańców do wypełnienia ankiety i przekazywania swoich spostrzeżeń. Wyniki będą przydatne przy organizowaniu drugiej edycji budżetu obywatelskiego i ustalaniu regulaminu.

Ankiety można pobrać ze strony  www.um.pabianice.pl, a w wersji papierowej w Wydziale Spraw Społecznych i Gospodarczych, ul. Narutowicza 33, I piętro, pok. nr 13. Wypełnione do 11 marca do godz. 14.30 zostawić w Biurze Obsługi Interesantów (Zamkowa 16) lub Wydziale Spraw Społecznych i Gospodarczych albo przesłać na adres: ipietryszka@um.pabianice.pl.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Na początek, panie prezydencie, skasujcie możliwość robienia wałków z podpisami. Nie może być tak, że ktoś uczciwie zbierał podpisy na projekt, a ktoś inny wypełnił sam milion ankiet i je zaniósł i… dostał dofinansowanie, bo NIKT nie weryfikował prawdziwości złożonych podpisów i danych osobowych!!!! Proszę skasować także możliwość oddawania głosów przeciwko jakiemus projektowi! Nie podoba się to głosujemy na wybrany, a nie negujemy inne.