Strona główna Aktualności Biznes Budują nowe mieszkania przy Konopnickiej i Armii Krajowej

Budują nowe mieszkania przy Konopnickiej i Armii Krajowej

4

Przy ulicy Konopnickiej 24 powstaje blok mieszkalny. Budowa ruszyła w październiku. Nowa inwestycja rośnie również przy ul. Armii Krajowej 36. 

Przy Konopnickiej inwestuje spółka z Łodzi, ale nie jest to pierwsze przedsięwzięcie budowlane tego przedsiębiorcy w Pabianicach. Blok, na budowę którego wydano pozwolenie na początku października, będzie miał trzy piętra i garaże. Do sprzedaży planowanych jest 30 mieszkań w stanie deweloperskim. Możliwe, że prace zakończone zostaną już w wakacje.

Natomiast przy ul. Armii Krajowej (zaraz przy ul. Partyzanckiej) powstaje trzypiętrowa kamienica. Będzie tam 10 mieszkań o łącznej powierzchni ponad 700 m²  oraz jeden lokal usługowy (na parterze) o powierzchni 44,64 m². Największe mieszkania będą miały ponad 90 m², a ich cena oscyluje wokół 400 tys. złotych.

ul. Armii Krajowej

Przypomnijmy, że w budowie jest też blok przy ul. Siennej, a budowlańcy wykańczają blok przy Traugutta i zbiegu ulic św. Jana i św. Rocha. O tych inwestycjach informowaliśmy w ubiegłym roku (CAŁY ARTYKUŁ).

Nowe osiedle szykują przy ul. Rzgowskiej:

Tu powstaje nowe osiedle. Ruszyła sprzedaż domów

REKLAMA

4
Dodaj komentarz

1600
2 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zenek

Prymitywne budownictwo jak w Bułgarii ………… Na łeb się zacznie sypać po paru latach. Dziękuję !!!

zainteresowany

Czy mógłbyś opisać, dlaczego jest to prymitywne budownictwo?

Zbyszek

Na Armii Krajowej to nawet 100 tysięcy bym nie kupił mieszkania ponieważ dookoła patologia i brak miejsc do parkowania a działka na której stawia się te „Apartamenty” jest wielkości 300 albo 500 m2

skawa

z tą patologią to ciężko trafić, parę lat temu cała starówa to patologia była. Młodzi powyjeżdżali poza kraj za pracą, starzy powymierali, później to się przeniosło do centrum.