Strona główna Styl życia Moda i styl Bucik – by zdrowo i wygodnie iść przez życie

Bucik – by zdrowo i wygodnie iść przez życie

0

Rodzice, czy aby na pewno wiecie, jak dobrać obuwie dla waszych dzieci? O tym  jak ważne dla małych stópek są odpowiednie buty, dowiemy się 15 marca.

Ile zapasu wolnej przestrzeni powinny w bucie mieć młode stopy? Jak dopasować tęgość obuwia do tęgości nóżki dziecka? Na czym polega elastyczność butków? Czym kierować się wybierając dla naszych dzieci tę ważną część garderoby? Jak i gdzie znaleźć te jedne, jedyne, najlepsze buty, które zapewnią prawidłowy rozwój ortopedyczny naszych pociech?

Jeśli do tej pory buty dla dzieci kupowaliście kierując się jedynie ich wyglądem i estetyką, koniecznie posłuchajcie rad specjalistów. Wyjaśnią oni krok po kroku, na co zwracać uwagę podczas zakupów w sklepie z obuwiem.

– Warto zajrzeć, posłuchać i wynieść cenne wskazówki – zachęca Monika Urbańska, właścicielka sklepu Bucik przy ul. 20 Stycznia 8/10, organizatorka spotkania. – Stopy są bardzo ważnym elementem naszej postawy. Warto o nie zadbać jak najwcześniej.

Spotkanie informacyjno – instruktażowe a temat odpowiedniego doboru butów dziecięcych odbędzie się we wtorek 15 marca, w godz. od 17.00 do 19.00 w restauracji Salem przy ul. Bugaj.

W programie:

1. Prezentacja oferty sklepu Bucik, rodzaje, modele, fasony bucików oraz ich odpowiedni dobór.
2. Prelekcja przedstawicieli polskich firm obuwia dziecięcego EMEL i SUPERFIT, z zakresu obuwia do nauki chodzenia oraz obuwia sportowego GORE-TEX.
3. Nagrody niespodzianki dla uczestników – losowanie
4. Dla każdego uczestnika przewidziane upominki.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego ważne, by do 10 marca potwierdzić swoją obecność. Jak to zrobić? Wystarczy wysłać sms pod numer 501-505-590 o treści BUCIK, wpisując również imię i nazwisko uczestnika spotkania, płeć dziecka oraz rozmiar jego buta.

BUCIK to miejsce, w którym znajdziemy obuwie na każdą okazję i okoliczność. Co ważne, możemy liczyć tu na profesjonalne wskazówki i porady. Właścicielka BUCIKA już od 8 lat doradza rodzicom swoich małych klientów. Zdrowie dziecięcych stóp jest pani Moniki ważne z jeszcze jednego, najistotniejszego powodu: jest mamą trójki dzieci.

– Wierność polskiej marce i jakości jest moim głównym mottem – mówi Monika Urbańska, właścicielka sklepu przy ul. 20 Stycznia 8/10. – Buty dziecięce polskich firm robione są ręcznie. Dziennie powstaje ich zaledwie od 7 do 9 par. Stąd mam pewność, że nasz asortyment jest wykonany dokładnie, precyzyjnie, z materiałów najlepszej jakości. Dlatego w moim sklepie większość obuwia jest nasza, krajowa.

W BUCIKU znajdziemy butki w rozmiarach od 18 do 38. Są tu tzw. „roczki” do nauki chodzenia, buty sportowe, trekingowe, wizytowe, specjalistyczne, ortopedyczne, do chodzenia po domu, plażowe, basenowe, czy nawet do wody. Baletki, które również można kupić w BUCIKU, do Pabianic przyjeżdżają specjalnie z Krakowa.

– Wybieram te firmy, które mają najlepszą jakość i co ważne, które mają mało reklamacji a okres ich rozpatrywania jest jak najkrótszy – mówi pani Monika. – Wyobraźmy sobie sytuację, że rodzice muszą reklamować zimowe obuwie swojego dziecka. Maluch na ponad miesiąc zostaje bez bucików, bo tyle zazwyczaj w sklepach sieciowych trwa rozpatrywanie wniosku o reklamację i naprawa wadliwego produktu. W przypadku firm, z którymi współpracuję, po 7, 10 dniach reklamowane obuwie jest już z powrotem u właściciela.

Co ważne, buty dostępne w BUCIKU posiadają wszelkie wymagane atesty. Obuwie jest profilowane, ma stabilny zapiętek oraz skórzane wkładki.

W BUCIKU zaopatrują się nie tylko klienci z Pabianic. Pani Monika w swoim sklepie gości mieszkańców Łasku, Piotrkowa Trybunalskiego, Zduńskiej Woli, Bełchatowa, Andrespola i Łodzi. W sezonie letnim sporą część klientów stanowią pabianiczanie, którzy na stałe mieszkają poza granicami Polski. Obuwie z pabianickiego sklepu trafia również do naszych zagranicznych sąsiadów m.in. do Niemiec.

– To co mnie bardzo cieszy i wzrusza, to możliwość patrzenia na to, jak moi mali klienci rosną, dorastają. Z sentymentem obserwuję, jak rodzice przychodzą do nas najpierw z pierwszym, później z kolejnymi swoimi dziećmi. Cieszy mnie zaufanie, jakim rodziny darzą nas, jak i nasze buty – mówi Monika Urbańska.

W sklepie przy ul. 20 Stycznia znajdziemy produkty takich firm jak: Emel, Befado, Danielki, Demar, Mrugała, Mido Noster, Zarro, Playshoes, Lemigo. Z marek zagranicznych dostępne są tu włoskie buty Primigi oraz austriackie Superfit.

BUCIK – markowe obuwie dziecięce

ul. 20 Stycznia 8/10

Pabianice

tel. 501 505 590

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 10.00 – 18.00

sobota 10.00 – 14.00

BUCIK dostępny jest również na Facebooku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments