Strona główna Sport Piłka nożna Bramka i trzy asysty w trzeciej lidze

Bramka i trzy asysty w trzeciej lidze

0

Pabianiczanie z dużym wkładem w wywalczone punkty przez swoje drużyny.

Jakub Rozwandowicz zdobył bramkę dla Omegi Kleszczów w zremisowanym 1:1 meczu z GKP Targówek. Pabianiczanin otworzył wynik spotkania w 42. min, kiedy otrzymał podanie na siódmym metrze, przerzucił piłkę nad obrońcą i umieścił ją w siatce.

Dwa punkty zawodnicy z Kleszczowa stracili tracąc wyrównującą bramkę w samej końcówce. 22-latek grał do 76. minuty. Początek sezonu dla Omegi jest wyjątkowo ciężki, drużyna, która miała walczyć o awans po trzech kolejkach z 1 punktem zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Dużo lepiej sezon zaczęła Warta Sieradz, która z 6 punktami na koncie jest 4. w tabeli. Wczoraj sieradzanie pokonali 3:2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki, a trzema asystami popisał się pabianiczanin Michał Bogdan.

W 43. min jego płaskie podanie w pole karne piętką na bramkę zamienił Kamil Woźniak, a w 59. i 89. min dośrodkowania z rzutu rożnego pabianiczanina wykorzystywali odpowiednio Przemysław Sosnowski i Cezary Pankowski, zapewniając Warcie trzy punkty.

Całe pabianickie trio w komplecie zagrało pełne 90 minut, oprócz „Bodzia”, w Warcie grają bramkarz Kamil Adamek i pomocnik Michał Stasiak. Zarówno Bogdan i Stasiak otrzymali ponadto po żółtej kartce.