Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie Bezpłatny wykład: na zdrowie! Zapisz się już dziś

Bezpłatny wykład: na zdrowie! Zapisz się już dziś

0

Jeśli jesteś zwolennikiem naturalnej profilaktyki i zdrowego trybu życia, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. A może zastanawiasz się jak zwalczać krążące wokoło nas infekcje i wirusy? Strefa Ruchu zaprasza na wykład pt. „Dlaczego chorujemy?”. Za darmo, już w tę sobotę, 19 stycznia. 

– Jesteśmy osobami aktywnymi fizycznie i dbającymi o zdrowie w sposób naturalny. Od lat stawiamy na profilaktykę, która wzmacnia nasze organizmy, chroniąc je przed chorobami – zdradza Ewa Chylińska, współwłaścicielka mieszczącego się przy ul. Warszawskiej 7/9 kompleksu Strefa Ruchu. – Tajniki naturalnych sposobów zapobiegania infekcjom zgłębiamy tym bardziej, odkąd nasze dziecko poszło do przedszkola. Każdy kilkulatek narażony jest na stado wirusów, którymi jak wiemy, chętnie „częstuje” swoje otoczenie – dodaje z uśmiechem.

Co zatem robić, by nie chorować? Jak poprawić naszą odporność? Na co szczególnie zwrócić uwagę? Na te i inne pytania, podczas sobotniego warsztatu odpowie Dariusz Jóźwina, specjalizujący się w naturalnych metodach oczyszczania organizmów swoich pacjentów. 

By uczestniczyć w wykładach, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 609067333. Warto zrobić to już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona.

– Zapraszamy serdecznie i nie dajmy się tej zimowej, sprzyjającej chorobom aurze – zachęca Ewa Chylińska.

Szczegóły dotyczące wykładu, znajdziecie w wydarzeniu utworzonym na Facebook’u. 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments