Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Bezpłatne zajęcia i moc atrakcji. Takie właśnie będą Dni Otwarte w Strefie...

Bezpłatne zajęcia i moc atrakcji. Takie właśnie będą Dni Otwarte w Strefie Ruchu

0

Szukasz najlepszej dla siebie formy aktywności? Z pewnością znajdziesz ją w klubie fitness i szkole tańca Strefa Ruchu. Profesjonalni trenerzy, nieprzyzwoicie bogaty grafik, rodzinna atmosfera i spotkanie ze specjalistą z dziedziny zdrowego trybu życia. Nadchodzący weekend to czas właśnie dla Ciebie!

Dwa dni pełne ruchu, trzy sale treningowe pełne aktywnych mieszkańców Pabianic i 17 instruktorów pełnych radości i energii. Przy Warszawskiej 7/9 szykuje się naprawdę aktywny weekend.

– To okazja, by poznać nas, nasz klub i naszych trenerów. To także szansa na to, by wakacyjna, smukła sylwetka została z nami na dłużej – mówi Ewa Chylińska, współtwórczyni klubu przy ul. Warszawskiej 7/9. – Jeśli natomiast nie zdążyliście zadbać o swoją letnią formę, nic straconego. Jesień to doskonały moment, by po wakacyjnych szaleństwach i słodkich grzeszkach zatroszczyć o kondycję.

Dlatego właśnie 8 i 9 września to w Strefie Ruchu Dni Otwarte, podczas których pabianiczanie będą mieli okazję skorzystać z zupełnie bezpłatnych zajęć. Oferta jest naprawdę bogata i co ważne, skierowana nie tylko do dorosłych, ale także do dzieci.

– Najmłodszym proponujemy taniec towarzyski w dwóch grupach wiekowych: od 6 do 9 lat, a także od 10 do 14 lat. Zajęcia prowadzić będzie profesjonalna para tancerzy, mistrzowie tańca towarzyskiego z międzynarodową klasą S. Zadbają o to, by naszych podopiecznych przygotować do udziału w turniejach, które mamy zamiar zdobywać szturmem – dodaje z uśmiechem Ewa Chylińska.

Kolejna nowość w Strefie Ruchu to zajęcia Cheerleaderki. Treningi przeznaczone są dla dziewczynek w wieku od 6 do 10 roku życia. Podczas dni otwartych nasze pociechy będą mogły wypróbować także Mix Taneczny dla najmłodszych (3 -4 lata), a także akrobatykę.

A co dla dorosłych?

M.in. kettle, yoga, ABS/ płaski brzuch, taniec użytkowy, bachata, trening obwodowy, aerobox i zumba. Nie zabraknie także nowości.

– Piloxing, czyli połączenie tańca, fitnessu i pilatexu to nasza propozycja na nadchodzący sezon jesień/ zima 2018. Strong by Zumba to kolejna nowość, którą poprowadzi nasza niezawodna, niezastąpiona i uwielbiana przez strefowiczów Monika – zapowiada Michał Chyliński, współwłaściciel Strefy. – Zapraszamy całą ekipą na nasze Dni Otwarte. To świetna okazja, by poznać nas i nasz klub.

Dni Otwarte i bezpłatny udział w zajęciach przeznaczone są dla osób, które do tej pory nie miały okazji ćwiczyć wraz ze Strefą Ruchu. Również dla nowych gości, ale także dla stałych bywalców zaplanowano darmowe badanie biorezonansem, a także spotkanie ze specjalistą i wykład pt. „Oczyść swój organizm, miej energię do działania”.

– To będą dwa dni wypełnione aktywnością i wspaniałą atmosferą. W Strefie dbamy nie tylko o ciało, ale także o poszerzanie wiedzy na temat zdrowego trybu życia i mądrego odżywiania. Dlatego w najbliższy weekend naszym gościom będziemy serwować świeżo wyciskane soki od Kawowe Love – mówi właścicielka Strefy Ruchu.

Jesteś rodzicem i nie wiesz pod czyją opieką zostawić swojego szkraba podczas zbliżających się w Strefie Dni Otwartych? Strefa Frajdy zadba o bezpieczeństwo Twojego dziecka, podczas gdy Ty będziesz ćwiczyć. Za niewielką opłatą maluchy będą mogły szaleć na pirackim statku i zjeżdżalniach.

– Jesteśmy miejscem otwartym na potrzeby rodzin z dziećmi dlatego cały czas udoskonalamy zarówno nasz klub, jak i jego ofertę. Jeszcze raz zapraszam na Dni Otwarte. Będzie nam szalenie miło spędzić najbliższy weekend w gronie aktywnych i uśmiechniętych pabianiczan – zapraszają Ewa i Michał Chylińscy.

Jeśli 8 i 9 września wybieracie się do Strefy Ruchu, koniecznie uprzedźcie o swojej wizycie. Rezerwacji miejsca można dokonać pod nr telefonu: 537 294 537.

UWAGA! Strefa rozdaje prezenty!
Ci z Was, którzy 8 lub 9 września kupią w Strefie Ruchu karnet „dla wytrwałych” dostaną w prezencie praktyczną i modną torbę sportową, która z pewnością będzie dopełnieniem sportowego stylu.

Jeśli jeszcze nie masz karnetu do Strefy Ruchu, możesz zdobyć go w konkursie, który znajdziesz na naszym fanpage’u. Wystarczy pod konkursowym postem odpowiedzieć na konkursowe pytanie.

Ważne! Odpowiedzi umieszczajcie na Facebooku 🙂

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o