Strona główna Dzieje się Bajeczna komunia w Dobroniance. Są jeszcze wolne terminy na ten rok!

Bajeczna komunia w Dobroniance. Są jeszcze wolne terminy na ten rok!

0

Jeśli marzy Wam się przyjęcie komunijne w nietypowej scenerii, a jednocześnie blisko przyrody i natury, z wieloma atrakcjami, agroturystyka i mini zoo Dobronianka ma dla Was wyjątkową ofertę na tę szczególną okazję.

– Organizujemy przyjęcia komunijne, zarówno te kameralne, jak i na dużą liczbę gości – mówi Pan Jakub, właściciel obiektu. – Takiemu przyjęciu dedykujemy nasz namiot transparentny, który w Dobroniance stanął w tamtym roku, w otoczeniu starych drzew, w miejscu przytulnym i kameralnym. Wysuniętym na skraj obiektu by zapewnić gościom intymność wydarzenia, mimo otwartych bram dla wszystkich gości.

Dobronianka to zdecydowanie nowe i ciekawe miejsce na mapie eventowej naszego powiatu, a nawet województwa. To właśnie tutaj możemy zorganizować niemalże każe przyjęcie. Dzięki temu, że obiekt totalnie nawiązuje do natury i jej uroków, doskonale podczas naszej biesiady sprawdzi się tutaj styl boho, czy rustykalny.

– Naszym gościom do zaoferowania mamy ofertę dedykowaną specjalnie przyjęciom komunijnym – mówi Agnieszka Manios, manager obiektu. – To nie tylko obiad i czas pędzony przy stołach. W ramach przyjęcia w naszej Dobroniance, zaproszeni goście mogą korzystać niemalże ze wszystkich dobrodziejstw, jakie mamy do zaoferowania. Ten wyjątkowy dzień w życiu Państwa dziecka, może być czasem rodzinnym, spędzonym na świeżym powietrzu w towarzystwie naszych zwierzaków lub podczas gier i zabaw plenerowych.

A jakie atrakcje czekają tu na dzieci? Mini zoo i możliwość karmienia zwierząt, spacer z alpakami, plac zabaw, scena muzyczna, scenerie do zdjęć, ogromne huśtawki wkomponowane w konary starych drzew oraz niezliczona ilość małej architektury, która nadaje temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Dorośli zaś zrelaksować mogą się w strefie leżaków lub w tutejszym beach barze.

Pełną ofertę oraz cennik dotyczący przyjęć nie tylko komunijnych, znajdziecie na stronie internetowej Dobronianki.

REZERWACJE: tel 720 555 588 oraz rezerwacje@dobronianka.pl

 

REKLAMA