Strona główna Aktualności Z miasta Awaria prądu. Problem dotyczy wielu ulic

Awaria prądu. Problem dotyczy wielu ulic

6
Polska Grupa Energetyczna na swojej infolinii informuje o awarii sieci energetycznej. Obszar bez dostępu do prądu jest naprawdę spory.

Awaria prądu nastąpiła po godzinie 18.00. Bez prądu są  Hermanów, Piątkowisko, Chechło II, Chechło I. W Pabianicach ulice: Agrestowa, Bociania, Brzozowa, Bukowa, Chmielowa, Cisowa, Gajowa, Glebowa, Gromadzka, Gruntowa, Hermanowska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Karniszewicka, Kasztanowa, Kąkolowa, Klonowa, Laskowa, Leszczynowa, Leśna, Lisia, Liściasta, Lutomierska, Łaska, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Malinowa, Miodowa, Modrakowa, Morwowa, Niska, Olszynowa, Orna, Orzechowa, Osikowa, Parkowa, Pawia, Piątkowska, Podmiejska, Poziomkowa, Rolnicza, Skośna, Skrajna, Słonecznikowa, Świerkowa, Tatarakowa, Topolowa, Torowa, Trawiasta, Warzywna, Wiązowa, Wiejska, Wiśniowa, Wspólna, Żniwna, 15 Pułku Piechoty Wilków, Eichlera.

Przywrócenie zasilania przewidywane jest na godz. 20.15.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

W Pabianicach czuję się jak w Ukrainie. Ulice jak po bombardowaniu. Awarie energii. Żeby gdzieś dojechać potrzeba czołgu. Na zamkowej i warszawskiej coraz więcej pustych lokali. Czasem mi się wydaje że władze robią wszystko żeby zredukować liczbę mieszkańców o połowę. Taki Thanos z komiksów w wersji real.

Szczęśliwej drogi!

Ile razy byłeś w Ukrainie?

Polecam Mariupol tam jest bombardowanie… Droga wolna nikt cię tu na siłę nie trzyma Ukraina czeka!

Zdaje mi się, że awaria nastąpiła nieco wcześniej. Na transformatorze u zbiegu ulic Olszynowej i Laskowej były solidne przepięcia, takie, że słychać je było kilkadziesiąt metrów dalej.

bo ludzie za dużo ładowarek mają podpiętych do sieci i ładują tablety i komórki które pobierają ten prąd z kabla w nadmiarze i stąd później jego brak! trochę opanowania i myślenia o innych polecam!