Strona główna Dzieje się Sport Armagedon Active, czyli bieg dla najwytrwalszych

Armagedon Active, czyli bieg dla najwytrwalszych

0

Już 22 września w Osadzie Rybackiej w Sereczynie spotkają się fani pokonywania przeszkód i taplania w błocie. Jeżeli to coś dla Ciebie, to zapisz się już dziś.

Organizatorzy dostrzegli rosnącą popularność tego typu biegów ekstremalnych i jedną z edycji swojej imprezy postanowili przeprowadzić tuż obok granic naszego miasta. Zapisy już wystartowały, więc wszyscy zainteresowani powinni się spieszyć.

Na trasie będą przeszkody sztuczne i naturalne, a jej dystans wyniesie 8-10 kilometrów. Część trasy przebiegać będzie przez las. Liczy się jak najszybsze dotarcie do mety. Zawodnicy mogą jednak pomagać sobie wzajemnie przy pokonywaniu przeszkód (w sumie na trasie będzie ich około 40) i działać zespołowo.

Opłata startowa wynosi jak a razie 110 złotych, ale w raz z przybywaniem zarejestrowanych będzie ona rosa.

Najlepiej jednak będzie jeśli zapoznacie się z całym regulaminem imprezy, który jest dostępny tutaj. Tam znajdziecie szczegóły dotyczące kosztów oraz zasad pokonywania trasy. Informacje o wydarzeniu znaleźć można także na facebooku. Jeśli pomimo zapoznania się z regulaminem nie przejdzie wam chęć do wzięcia udziału, to zapisać możecie się pod tym adresem.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments