Strona główna Na sygnale Kryminalne Alkohol, skasowane Audi i ucieczka ze szpitala. 19-latek będzie miał kłopoty

Alkohol, skasowane Audi i ucieczka ze szpitala. 19-latek będzie miał kłopoty

4
Młody mężczyzna przejażdżkę skończył na drzewie. Będzie miał kłopoty, bo nie ma uprawnień do kierowania samochodami i był pod wpływem alkoholu.

W nocy z piątku na sobotę, około godz. 2.00, srebrne Audi A3 na pabianickich numerach rejestracyjnych przebiło barierki po zachodniej stronie ulicy Łaskiej (skrzyżowanie z 15 Pułku Piechoty Wilków), spadło z nasypu i uderzyło w drzewo.

Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Strażacy odłączyli akumulator. Kierowca został przewieziony do szpitala. Na miejscu dmuchał w tzw. alcoblow. Lampka zaświeciła się na czerwono. W szpitalu lekarze nie zdążyli pobrać mu krwi do dokładnego zbadania poziomu alkoholu w organizmie, bo uciekł z oddziału ratunkowego. Jak informuje policja, 19-latek został już zatrzymany.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kiedy alcoblow zaświeci na czerwono tzn że wynik testu jest negatywny czyli brak alkoholu w wydychanym powietrzu. Kiedy zaświeci się na zielono znaczy że test pozytywny i wykryto alkohol. Takie sprostowanie.

Kolor zielony na Alcoblow – wynik testu negatywny na obecność alkoholu i jedziesz dalej, kolor czerwony – wynik pozytywny na obecność alkohol, zjeżdżasz na bok i masz dodatkowe badania alkomatem.

Jakim trzeba być debilem,żeby prowadzić samochód po alkoholu…