Strona główna Aktualności Alarmy bombowe w pabianickich szkołach

Alarmy bombowe w pabianickich szkołach

21

Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zaczęły wpływać dzisiaj rano informacje o podłożonych ładunkach wybuchowych w pabianickich szkołach ponadgimnazjalnych.

Pierwszy raz straż pożarna wyjechała kilka minut po godz. 8.00 do Zespołu Szkół nr 1. W następnej kolejności były II LO, Zespół Szkół nr 3 i I LO. O godz. 9.00 wozy ruszyły na sygnale do „Eletryka”.

Dyrektorzy placówek nie podjęli decyzji o ewakuacji. Matury przebiegają normalnie.

REKLAMA
Poprzedni artykułStrażacy rozstawili skokochron. Ktoś widział mężczyznę stojącego w oknie
Następny artykułPechowy ranek. Motocyklista jest w szpitalu
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ostatnia próba storpedowania matur przez kondominium kodowsko-nauczycielskie

Chłopczyku czy jesteś świadom tego, co napisałeś? Zeznałeś, że wiesz, kto złożył doniesienie. Jeśli zataisz jego dane, będziesz ścigany za współudział. Ponadto jeśli ktoś pomówiony przez ciebie pozwie cię, a ma na to trzy lata, więc może poczekać na normalne czasy, to obok ubóstwa intelektualnego, uzyskasz szanse na doznanie także materialnego. Chłopczyku skieruj się na tory logicznego myślenia!

Idź icuś wysmarkaj te gluty z noska, bo już ci całkowicie mózgownicę zapchały i cały czas jakieś farmazony wypisujesz.
Niewiarygodne, jakie pokłady głupoty obecnie rządząca miernota uwolniła u swoich wyznawców…
Swoją drogą, taki dzieciak wypisując takie rzeczy naraża się na poniesienie konsekwencji. Cywilnych, karnych. Jak się ktoś uprze, to dzieciak będzie bulił. I nie ma przebacz!

Bulił? Powodzenia z uzyskaniem wyroku za coś takiego, zero danych, czysta spekulacja. Eksperci od prawa równie zdolni jak strajkujący. 😉

Zechciej wobec tego wybrać prawdziwą wersję: albo ten chłopczyk łże, albo wie, kto dokonał fałszywego zgłoszenia i teraz kryje przestępcę.

Jeśli Ci to poprawi humor to możemy z góry przyjąć, że łże dokładnie tak samo jak Wy dwaj z tymi śmiesznymi konsekwencjami karnymi.

Ja jedynie potraktowałem deklarację RafalPAB jako uczciwą. Dlatego odniosłem się do jej treści.
Jak wiemy, sankcje karne w tym przypadku nie wchodzą w rachubę jedynie obecnie. To jednak nie oznacza, że nie wchodzą wcale. Czy rzeczywiście wyobrażasz sobie, że normalne jest deklarowanie tego, że wiedziało się o zamiarze przeprowadzenia zamachu bombowego i nie przeciwdziałało się temu lub nie informowało stosownych służb? Czy Twoim zdaniem człowiek, który wie o planowanym zamachu i jego autorach, lecz z rozmysłem zataja to nie powinien być ścigany? Obecne czasy wkrótce miną, a wtedy łatwiej będzie nam wrócić do ustalania, jak jest, gdy jest normalnie.

Czy uważasz, że normalne byłoby pisanie o tym na forum publicznym, gdyby faktycznie ktoś taką wiedzę posiadał? Bo o ile ścigać, owszem, nalezy, o tyle w tej sytuacji jest to najprawdopodobniej zwykły prowokacyjny komentarz, równie sensowny z resztą co Twoje polityczne wysrywy wplatane wszędzie gdzie się da.

Podkładający ładunki i planujący zamachy ogłaszają to najczęściej właśnie na forach publicznych, tylko na początku nikt nie zwraca na to uwagi biorąc to za prowokacyjne wypowiedzi. Dopiero po fakcie rodzi się refleksja, że dałoby się ich zatrzymać przy odrobinie refleksu.

A z tą polityką to wiesz, ona sama tak agresywnie wkroczyła w nasze codzienne życie, że gdy zauważyłem człowieka deklarującego, iż ukrywa osobę fałszywie informującą o podłożeniu ładunku wybuchowego, to TY już nazywasz to polityką.

Niedawno miało miejsce zawieszenie strajku nauczycieli zakończone epickim fiaskiem. Teraz – matury są zakłócone przez fałszywe alarmy bombowe.
Wniosek jest prosty, mianowicie inicjatorom oby dwóch akcji bynajmniej nie zależy na dobru uczniów a jedynie na pokazaniu, że PiS to zła partia, która zabiera wolność, kradnie demokrację, separuje od UE i inne podobne wyssane z palca banały.

Osobę odpowiedzialną za taki stres tegorocznych maturzystów powinno się wziąć za jaja i powiesić na latarni przy SDH-u.

Dziękuję.

Tę śpiewkę znam, nie sądziłem jednak że zreinkarnowałeś się w osobie żyjącej w Pabianicach. Oznajmianie, że „zabieranie wolności”, „wykradanie demokracji”, „separowanie od świata” to banały było specjałem podrzucanym ludowi za czasów PRL.

No cóż. Taki @what i inni przedstawiciele ciemnego ludu klepią mantrę za mlaskaczem wygłaszającym cyrankiewiczowskie tyrady rodem z PRL-u.
Się powtórzę. Niewiarygodne, jakie pokłady głupoty obecnie rządząca miernota uwolniła u swoich wyznawców…

Hipokryzja.
Specjałem podrzucanym ludowi wydają się hasła publikowane w GW czy TVN mówiące, że Polakom jest coś zabierane. Ktoś Ci coś ogranicza? A może wierzysz w to, że ktoś Ci coś ogranicza, bo tak Ci mówią?

Hipokryzja.
Specjałem wszystkich prawackich mediów są hasła, że tylko PiS jest święty.
Zabierana jest przestrzeń obywatelska. Jak jesteś taki obryty w propagandę cwaniak, to będziesz wiedział.
Powiedz mi, po co powołano WOT ? Jest tam jeden ciekawy pkt. regulaminu tej formacji.
Następuje również przeinaczanie państwowych i społecznych faktów tylko i wyłącznie na pisi użytek, ale im się to po prostu, należy.
No i pisi są też nietykalni.

Całkowicie zgadzam się z tobą. To tylko WYDAJE się takim. W rzeczywistości jednak jest stwierdzeniem stanu faktycznego. Zagorzale bronisz frontu organizacji, która niebawem będzie słusznie minioną niczym jej poprzedniczka z czasów PRL.

Zdecyduj się, czy to się „wydaje” czy „jest to stwierdzenie stanu faktycznego”, bo te dwa pojęcia stoją w opozycji do siebie.
Poza tym nadmiernie optymistycznie podchodzisz co do rychłości przejścia PIS-u w niebyt, o czym świadczą wyniki sondaży.

Napiszę inaczej:
– Całkowicie zgodziłem się ze stwierdzeniem what, który stwierdził, że treści publikowane przez pewne media WYDAJĄ mu się hasłami podrzucanymi ludowi w określonym przez niego celu. Tak, faktycznie wydaje mu się to tylko, ponieważ nie są takowymi.

Spokojnie. Nie ma co się obrzucać błotem. Ktoś robi sobie „jaja” i pewnie poniesie tego konsekwencje.

Kaiko ?
Własnym oczom nie wierzę. Ty, jako głos rozsądku ? Niemożliwe, ale brawo. Na pewno wszystko się wyjaśni, ale oczywiście dla pisich trolli byle problem wbrew doktrynie kaczego guru, to okazja do propagandowej profanacji wszystkich i wszystkiego.
Taki przykład : Szczecin … wybryk chuligański wg prokuratury w sprawie ulotek Brudzińskiego a on sam od razu skomentował to politycznym zbydlęceniem. Chyba siebie….

Xd ja bym się śmiał jak by wyjebao

Polityka dawno przestała mnie bawić..jest w niej coś z PANI lekkich obyczajów – pójdzie z każdym kto jej zapłaci.
i tak serio to prawdziwe wojny to tam , na górze a tu malutcy liczą że coś od nich zależy..
a co to alarmów – nie wierzę w przypadki – TYLU OSZOŁOMÓW NARAZ ??
otóż nie , tylko jakim trzeba być debilem,zapętlonym w spory polityczne ,żeby dodawać tyle stresu tym ludziom , z rocznika maturalnego ..czy ONI kogoś jeszcze obchodzą..?