Strona główna Dzieje się Życie szkolne Akademia Nauki zaprasza na dni otwarte! Bo każde dziecko jest mądre

Akademia Nauki zaprasza na dni otwarte! Bo każde dziecko jest mądre

0

Dni otwarte w pabianickiej Akademii Nauki to szansa, by wziąć udział w lekcjach pokazowych. To także możliwość zapisania swoich pociech na zajęcia pełne kreatywności, pytań i odpowiedzi.

Po raz kolejny Akademia Nauki przy ul. Ossowskiego organizuje nabór dzieci i młodzieży na zajęcia takie jak: Mistrzowie Matematyki, Mali Odkrywcy, Uczeń z Charakterem i Nastolatek z klasą. 

– To kolejny rok, gdy w naszych salach będziemy poznawać wspólnie z naszymi uczestnikami tajniki otaczającego nas świata. Będziemy mierzyć, ważyć, liczyć, szacować, czytać, opowiadać, zgadywać, a przede wszystkim świetnie się bawić – mówi Ewa Latkowska, właścicielka Akademii Nauki w Pabianicach. – Nasze zajęcia dedykowane są zarówno tym dzieciom, które chcą zgłębiać matematykę, ale także tym, które chcą nauczyć się lub udoskonalić naukę czytania.

Dni otwarte, które organizuje Akademia Nauki to bezpłatne lekcje pokazowe, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W tym roku odbędą się już w najbliższy piątek oraz sobotę (10 i 11 września 2021).

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego już dziś warto zarezerwować miejsce na bezpłatne lekcje. 

– Zapraszam serdecznie. Spod naszych skrzydeł wyfrunęła już spora liczba młodych, wyposażonych w wiedzę, pewność siebie i zamiłowanie do nauki naukowców. Dzieci, które dzięki zdobytym w akademii umiejętnością doskonale poradzą sobie nie tylko w szkole, ale i w dorosłym życiu.

Zapisy na bezpłatną, weekendową lekcję przyjmowane są pod numerem telefonu:

535 299 960

Gdzie i kiedy odbędą się lekcje?

10 września
  • Mali Mistrzowie Matematyki

godz. 16:30, klasa 0, I, II, III

  • Mistrzowie Matematyki
godz. 18:10, klasa IV, V, VI, VII
11 września
  • Mały Odkrywca
godz. 9:00 dzieci przedszkolne
  • Mądre dziecko
godz. 10:45, dzieci szkolne I, II, III, IV klasa
  • Uczeń z Charakterem i Nastolatek z klasą
godz. 12.30, uczniowie z klas: V, VI, VII, VIII

Wywiad z Ewą Latkowską, w którym pabianiczanka dokładnie wyjaśnia i przedstawia czym jest Akademia Nauki i czym różni się od tradycyjnego, szkolnego systemu nauczania, znajdziecie TUTAJ.

Pełna oferta Akademii znajduje się na jej stronie internetowej oraz fanpage’u.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments