Strona główna Na sygnale Wypadki 83-latek walczy o życie. Policja szuka świadków

83-latek walczy o życie. Policja szuka świadków

3

Mężczyzna poszkodowany w wypadku w Gospodarzu leży w ciężkim stanie na Oddziale Intensywnej Terapii.

Bruno L. ma poważny uraz głowy. Najprawdopodobniej po urazie głowy powstał na mózgu krwiak wewnątrzczaszkowy, który jest najczęstszym powikłaniem po takich obrażeniach (informacja z godz. 22.00). Na miejscu wypadku został zaintubowany i przewieziony do pabianickiego szpitala. Jego o rok młodszej żony nie udało się uratować. Zginęła na miejscu.

Do wypadku doszło w środę 15 października w miejscowości Gospodarz przy zjeździe na Czyżeminek. Jak podała policja, 34-letnia kierująca Fiatem Croma w nieustalonych okolicznościach wjechała w dwie osoby idące w pasie drogi. Akcja reanimacyjna miła miejsce około 20 metrów od przejścia dla pieszych (WIĘCEJ).

Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub widziały osoby poruszające się pieszo około godziny 14:00 w tym rejonie DK-71, bezpośrednio przed zdarzeniem proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Rzgowie, plac 500-lecia 6 tel. (42) 214 10 07 lub Komendą Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach ul. 11-go listopada 62 f. Kontakt całodobowy z dyżurnym jednostki pod nr tel. (44) 719-62-11 lub numerami alarmowymi 997 i 112.

Krwiaki wewnątrzczaszkowe są najcięższymi powikłaniami po urazach mózguhttp://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-nerwowy/krwiaki-wewnatrzczaszkowe-czyli-powiklania-po-urazach-mozgu_41830.html
Krwiaki wewnątrzczaszkowe są najcięższymi powikłaniami po urazach mózguhttp://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-nerwowy/krwiaki-wewnatrzczaszkowe-czyli-powiklania-po-urazach-mozgu_41830.html
REKLAMA
Poprzedni artykułTermy pod Pabianicami?
Następny artykułRowerzystka ranna w wypadku
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Skąd niby taka informacja?

z gazety (łódzkiej)

Troszeczkę masz złe info 😉
W poniedziałek moją go wybudzić ze śpiączki farmakologicznej.