Strona główna Aktualności Z miasta 7 chętnych na fotel po Skowrońskim

7 chętnych na fotel po Skowrońskim

1

Siedem osób zgłosiło się do konkursu na stanowisko dyrektora Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Pabianicach. Najwięcej ofert – sześć – wpłynęło do urzędu wczoraj (2 grudnia), ostatniego dniu naboru.

Nie został jeszcze wyznaczony termin otwarcia ofert. Do czasu wyboru dyrektora ZGM pełniącą obowiązki pozostaje Magdalena Bryndziak.

W konkursie wymaganiem niezbędnym było m.in. wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia, preferowane na kierunkach ekonomia, prawo, administracja, zarządzanie, budownictwo, co najmniej 5-letni staż pracy, w tym co najmniej 3 lata na stanowiskach kierowniczych lub wykonywanie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej zgodnej z wymaganiami na stanowisku. Wymaganiem dodatkowym m.in. praktyka zawodowa w jednostkach samorządu terytorialnego lub zarządcy nieruchomości, posiadanie licencji zawodowej związanej z rynkiem nieruchomości, znajomość zagadnień technicznych, inwestycyjnych i eksploatacyjnych dotyczących gospodarki mieszkaniowej.

Wśród wymaganych dokumentów m.in. ramowy program funkcjonowania ZGM, który będzie omawiany z kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

informacja UM

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Fotel to jest jeszcze zajęty przez Skowrońskiego w Radzie Nadzorczej MZK-Pabianice.
Z woli prezydenta Mackiewicza.
Taki dil.