Strona główna Dzieje się 64 tańczyło poloneza

64 tańczyło poloneza

11

Maturzyści z siedmiu klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Jędrzeja Śniadeckiego bawili się na pierwszej pabianickiej studniówce.

Bal zorganizowany został w Białym Pałacu w Niesięcinie. Rozpoczęło się tradycyjnie od poloneza, którego tańczyło 64 uczniów. Układ przygotowała i nad poprawnym jego wykonaniem czuwała Bożenna Bekier.

Później były podziękowania dla dyrekcji i rady pedagogicznej oraz symboliczna lampka szampana. Do białego rano bawiło się blisko 300 uczniów z osobami towarzyszącymi.

W tym roku matury rozpoczną się w poniedziałek 4 maja i potrwają 25 dni.

REKLAMA
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tak. EPAinfo wyszła wcześniej z pytaniem do uczniów o zgodę 🙂

Otrzymaliśmy wcześniej zgodę ze strony szkoły od organizatora czyli komitetu studniówkowego. Pozdrawiam.

Niesięcin. Ciekawe czyj wymysł? 280zl maturzysta i 150zl od osoby towarzyszącej. W Pabianicach i taniej nie można. Darmozjady z osobami towarzyszącymi gratis. Muszą co roku bawić się gdzie indziej. Sponsor- rodzice.Wesela taniej kosztują.

No pewnie, najlepiej nie robić studniówek, wtedy i tak ktoś miałby z tym problem. Jest już po, wszyscy świetnie się bawiliśmy i na pewno otoczenie pałacu wpłynęło na ten niesamowity efekt. O kasie w tym momencie się zapomina. Było wspaniale i tylko nie rozumiem po co te komentarze. Naprawdę są one zbędne.

Zgodzę się. Komu było za drogo, nie przyszedł na studniówkę. Cała reszta się świetnie bawiła. Uważam, że było warto!

Poza tym, w tym roku studniówka była gdzie indziej i wcale drożej nas to nie wyszło 🙂 Zazdrośnicy

I tak marzenia prysną i będą zmuszeni wyjechać do uni sruni by tyrać na socjal dla terrorystów i ich rodzin. I cały szał matury i zachwyt pójdzie w pi….du.

Naprawdę ? To nie miejsce i czas na takie przemyślenia. Jeśli tak wierzymy i się wspieramy w temacie naszej przyszłości – na pewno tak się skończy… Rozmawiając z dorosłymi i bardziej doświadczonymi, każdy miło wspomina tą imprezę 🙂 Zamiast pisać, wyciągnij stary album ze zdjęciami i pooglądaj, ochłoń !

Tegoroczni maturzyści wyglądali pięknie ! Bardzo dobrze, że do poloneza stroje galowe i płaskie buty, a nie szpilki i róże wzory i kolory. Powodzenia na maturze !

Drodzy maturzyści. Trochę czasu upłynie, nabierzecie doświadczenia życiowego i dojdziecie za kilka lat do wniosku że w całym tym interesie, dokładnie-interesie byliście najmniej ważni. Dzisiaj taka studniówka to biznes. Nic więcej.

Podobno ma być niebawem podwyższony próg zdawalności matury z matematyki do poziomu 60%. Bo na każdych studiach politechnicznych tyle trzeba punktów zdobyć aby uzyskać upragnione 3… Powodzenia !!!!