Strona główna Aktualności Polityka 600 podpisów na partię Gowina

600 podpisów na partię Gowina

5

Młodzi działacze pabianickich struktur partii Polska Razem Jarosława Gowina nie marnowali czasu przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.
Z naszego okręgu startuje John Godson i to jemu 600 pabianiczan przekazało swoje poparcie.
–  Zbieraliśmy podpisy praktycznie w każdy dzień roboczy, czasami również w weekendy – mówi Antoni Hodak, pełnomocnik partii w naszym powiecie. – Najczęściej słuchaliśmy słusznych narzekań na temat bezrobocia, zbyt wysokich podatków oraz przerażającej fali emigracji młodych ludzi. Znacząca część osób wyrażała też rozczarowanie tym, jak rządzi miastem prezydent Zbigniew Dychto.

W całym województwie łódzkim PRJG zebrała ponad 12 000 podpisów (wystarczyło 10 000) . Wybory do europarlamentu zaplanowane są 25 maja. Polacy wybiorą 51 posłów.

REKLAMA
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Mieszkańcy poparli podpisami człowieka z którym nawet nie porozmawiali. Jak zatem w tym kraju ma być dobrze skoro ludzie są naiwni i wierząc na słowo popierają podpisem kogoś kogo na żywo nie widzieli i nie mieli okazji z nim nawet dwa słowa zamienić? Co do prezydenta Pabianic to Pabianiczanie sami są sobie winni bo mogli go odwołać w 2009 roku ale nie raczyli przyjść na referendum i było ono nie ważne z powodu zbyt małej frekwencji a potem mogli oni nie wybrać go na drugą kadencję ale tego nie zrobili i Dychto bez problemu został na drugą kadencję czyli Pabianicki… Czytaj więcej »

Pabianiczanie mieli okazję spotkać się z posłem Johnem Godsonem i zadawać mu pytania. 11 lutego odbyło się otwarte spotkanie, na które mógł przyjść każdy. Jest duże prawdopodobieństwo, że w trakcie kampanii John Godson po raz kolejny odwiedzi Pabianice. Nie można szukać winnych za złą sytuację Pabianic wśród mieszkańców miasta. To, że prezydent Dychto został wybrany już dwa razy nie znaczy, że jest dobrym prezydentem – dostał najwięcej głosów z braku alternatywy. Natomiast referenda w całym kraju borykają się ze zbyt niską frekwencją, więc obronienie się Dychty w 2009 roku nie jest jakimś wielkim sukcesem. Narzekanie jest naszym narodowym sportem. 😉… Czytaj więcej »

Panie Hodak piszesz kłamstwa jak mama z gazecie. 1.”Pabianiczanie mieli okazję spotkać się z posłem Johnem Godsonem i zadawać mu pytania.” – tak było 30 osób (w tym 8 osób z gazet i TV) 2.”Natomiast referenda w całym kraju borykają się ze zbyt niską frekwencją, więc obronienie się Dychty w 2009 roku nie jest jakimś wielkim sukcesem.” Wyniki: Zbigniewa Dychto: za odwołaniem głosowało 2054 osoby, przeciw było 4175 osób. Statystycznie przy spełnieniu wymaganej frekwencji też by wygrał. 3. Wyniki wyborów w 2010 do Rady Miasta (jak Pan tak bardzo PO popierał ) 1 Kunka Rafał Jakub 45 Pabianice – 452… Czytaj więcej »

W żadnym miejscu nie skłamałem. Proszę nie wprowadzać w błąd internautów. Tak samo nigdy nie skłamała moja mama. Swoją drogą takie rodzinne wycieczki nie są eleganckie. Po pierwsze, spotkanie się odbyło (dostępne dla każdego) i była możliwość zadawania pytań – więc nie ma żadnego kłamstwa. Zupełnie sprawą jest ocena tego czy przyszło mało czy dużo osób – możliwość bezpośredniego kontaktu z posłem była. Po drugie, odnośnie referendum, wyraziłem swoją opinię, która z natury rzeczy nie może być kłamstwem, bo dotyczy mojej oceny, a nie faktów. Po trzecie, tak popierałem PO. Jednak nie uważam, że to, że zdarzyło mi się błądzić… Czytaj więcej »

Młody Hodak popierał PO , teraz popiera Godsona … pewnie do wyborów to jeszcze będzie popierał Misia Uszatka. Kończ Waść wsydu oszczędź. Wszystko ,żeby tylko dorwac się do koryta.