III Rzut Ligi Zapaśniczej w Radomiu w kategorii kadetów i dzieci zgromadził 113 zawodników.

Jako jedyny kadet złoty medal do Pabianic przywiózł Michał Dybka startujący w wyższej wadze – 100 kg. Sebastian Szymczyk w wadze 69 kg zajął III miejsce, a Szymon Zastrużny był piąty. Jakub Didoch w wadze 63 kg zdobył brąz.

– Widać wyraźne zmęczenie sezonem naszych kadetów – podsumowuje zawody trener Waldemar Sawosz. – Tym razem dzieci lepiej zawalczyły i dały pokaz waleczności starszy kolegom.

Tak zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy. Złote medale zdobyli: Kamil Buldecki (30 kg), Mikołaj Jezierski (32 kg), Bartosz Wlazeł (48 kg) i Hubert Szczech (55 kg).
Srebro przywieźli: Jakub Ceglarek (28 kg), Franciszek Tokarczyk (46 kg), Borys Miszczak (50 kg), Tomasz Olejniczak (32 kg) i Dominik Uljanowicz (53 kg).
Trzecie miejsce na podium zajęli: Adam Cichała (42 kg), Franciszek Gross i Adam Leska (38 kg) i Casjan Cicherski (53 kg).

10 grudnia w Zgierzu odbył się Finał Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików w zapasach w stylu klasycznym.
W zawodach wystartowało 12 zawodników PTC.
Złote medale wywalczyli: Piotr Ludwiczak (42 kg), Mateusz Kłębowski (73 kg), Juliusz Nowak (85 kg).
Ze srebrem wrócił Miłosz Domagała (66 kg).
Brązowe medale zdobyli: Dominik Florczak (47 kg), Wiktor Powalski (42 kg), Norbert Nowakowski (59 kg).
Na 5. miejscu uplasowali się: Szymon Pusz (47 kg), Kacper Sobczyk (53 kg), Igor Saktura (53 kg). 7 miejsce zajął Piotr Antoniewski 53 kg.
Były to już ostatnie zawody młodzików w tym roku. Niestety, dla Adama Pokorskiego w kategorii 59 kg finały zakończyły się kontuzją, która wyeliminowała go z zawodów i pozbawiła medalu gdzie był faworytem.
Trenerzy PTC zapraszają chętnych do uprawiania zapasów chłopców urodzonych w 2005 roku i młodszych. Telefony do trenerów:  Sawosz 607450059, Łechtański 792016788, Kłębowski 513182611.