Strona główna Aktualności 16 kolejnych zgonów wśród zakażonych COVID-19

16 kolejnych zgonów wśród zakażonych COVID-19

2
fot. pixabay.com
W powiecie pabianickim wyraźnie wzrosła liczba zgonów wśród osób, które miały koronawirusa. Nowe, aktualne dane podał sanepid. 

W miniony poniedziałek informowaliśmy o 25 śmiertelnych przypadkach. Dzisiaj wiadomo, że jest ich o 16 więcej. Oznacza to, że wszystkich, od początku pandemii, odnotowano 41.

Widać natomiast spadek liczby zakażonych COVID-19. W krytycznym momencie było ich ponad 1000, teraz jest 777. W tej grupie znajdują się 53 osoby, które leżą w szpitalach.

Przybywa ozdrowieńców. Na początku tego tygodnia pracownicy sanepidu podawali, że mamy ich 1761. Ale obecnie to już 2067 osób. Na kwarantannie przebywa 1385.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy spada liczba zakażonych to nie wiadomo. Jak ktoś siedzi na kwarantannie bo np. żona choruje i ma stwierdzonego covida, i zachoruje to już nie robi testu. Jak się zarażą dzieci, babcia to też się nie testują. Bo i po co? Test nie leczy!

Test nie leczy, tylko ze powinniśmy izolować wszystkich, którzy mieli kontakt w pracy na 2 tyg przed objawami. To jak w wierszyku o Katarzynie co miała katar… :/