Strona główna Na sygnale Kryminalne Malował na pomniku. Teraz pójdzie siedzieć

Malował na pomniku. Teraz pójdzie siedzieć

12
fot. Policja
Policja zatrzymała mężczyznę, który pod osłoną nocy napisał na pomniku na Starym Rynku „BÓG HONOR OJCZYZNA”. To nie pierwszy taki wybryk, dlatego kolejnych kilka dni spędzi w areszcie.  

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (1 na 2 listopada), około godz. 1.15. Całe zajście uchwyciła kamera monitoringu, w związku z czym znany był wizerunek sprawcy, tym bardzie że „malarz” nie miał na twarzy maseczki.
Między innymi na podstawie tego właśnie wizerunku policjanci typowali sprawcę naniesienia napisów na monumencie.

– Skrupulatna praca pabianickich funkcjonariuszy doprowadziła do 37-letniego pabianiczanina. Mężczyzna został zatrzymany na terenie miasta – mówi podkomisarz Ilona Sidorko, rzecznik prasowy pabianickiej policji.

Podejrzewany usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Sprawca jednak już teraz trafi za kraty, bowiem został wcześniej ukarany za podobne przestępstwo. Sąd zamienił mu karę grzywny, której nie zapłacił, na 5 dni aresztu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy to nie jest czasem”m…r”?

Rzeczywiście sukces, kilkanaście godzin żmudnej pracy kilku osób po to by złapać gościa malującego po stercie gruzu. Brawo Pabianice

Czy nie czujesz się teraz bezpieczniej wiedząc, jak sprawnie pracuje Policja w naszym powiecie ? 😀

Jak ci samochód, którym jeździsz porysują pod blokiem to też będą musieli pracować przy tej stercie złomu. A szkoda niewspółmiernie mniejsza. Najlepiej nie zgłaszaj

Hehe, aż się ciepło na sercu robi Ja bym jeszcze kazał wyłożyć mu na renowację ^^

Chyba powinni aresztować tych, którzy zgodnie z prawem powinni to czerwone ścierwo wyburzyć.

To powinno już dawno być wyburzone relikt komunistyczny ale włodarz udaje że niema tematu

„Malował na pomniku. Teraz pójdzie siedzieć” Rozumiem że pójdzie siedzieć na tym pomniku? 😁Prorokuje tytuł nastepnego artykulu”Malowal i siedział na pomniku. Teraz będzie lezec”😁Zapewne Hollywood zaciekawi ta historia i stworzy hiciora za grube miliony dolarów pt”Siedzacy na pomniku vs Predator”😁

„BÓG HONOR OJCZYZNA”- pójdzie na dołek, bo mu ktoś w pecyne nakładł, że tak trzeba, szkoda że na łeb sobie nie zawiązał zieloną opaske, jak ci „allah akbar” (bo tak to wyszło ),…tylko w łagodnej wersji….

Mamy kruka a to jego nastepca wrona

Ten pomnik jest NIELEGALNY. Kogo do pierdla?

I niezgody z rozporządzeniem 😁😁😁😁😁