Dzisiaj odbyło się oficjalne odsłonięcie Alei Pabianickich Tatusiów. Zobacz zwycięskie prace.

Godzina 16.00, centrum Pabianic. Przed Urzędem Miasta stoi tłum mieszkańców. Wszyscy są ciekawi, które prace wygrały w konkursie plastycznym TATA MOIM SUPERBOHATEREM.

Na stelażu wiszą zwycięskie prace przykryte tkaniną. Przed nimi stoją harcerze – Dorota Lauer oraz Piotr Chrabelski. Rozpoczyna się show. Na pierwszy ogień idą prace z kategorii przedszkolnej. Wśród najmłodszych uczestników wygrał 5-letni Szymon K. z Przedszkola Miejskiego nr 11, który narysował tatę Tomasza. Na drugim miejscu uplasowała się Karolina G. Niestety mała artystka była chora, dlatego nagrodę odebrał za nią tata Łukasz. Dziewczynka na co dzień uczęszcza do Przedszkola Miejskiego nr 13. Zaraz za nimi znalazł się portret taty Wojtka, narysowany przez Marysię D. z Młodzieżowego Domu Kultury.

Po chwili przeszła pora na kategorię klas I-III. W tej kategorii najlepsza okazała się Aleksandra Fuks. ze Szkoły Podstawowej nr 3. Drugie miejsce zajęła Małgosia Cz. ze Szkoły Podstawowej nr 14, która narysowała tatę Marcina. Najniższy szczebel podium zajął portret, namalowany przez Jakuba L. ze Szkoły Podstawowej nr 13, prezentujący tatę Marcina.

Wśród najstarszych uczestników (klasy IV-VI) wygrała Oliwia K. ze Szkoły Podstawowej nr 3. Na swoim portrecie uwieczniła tatę Krzysztofa. Drugi w tej kategorii był Eryk O. ze swoim portretem taty Arka. Chłopiec na co dzień uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 8. Trzecie miejsce zdobyła Paulina B. ze Szkoły Podstawowej nr 14, która namalowała tatę Jarosława.

Aleja Pabianickich Tatusiów została zorganizowana przez harcerzy z Hufca ZHP Pabianice. Nasz portal objął to wydarzenie swoim patronatem. Aleję można będzie podziwiać przez najbliższy tydzień.

Poniżej prezentujemy zwycięskie prace w każdej z kategorii.

Przedszkole

Klasy I-III

Klasy IV-VI

REKLAMA
Poprzedni artykuł2 auta w rowie, 3 osoby w szpitalu
Następny artykułFestiwal piłki nożnej za nami (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments