Strona główna Sport Piłka nożna Festiwal piłki nożnej za nami (ZDJĘCIA)

Festiwal piłki nożnej za nami (ZDJĘCIA)

0

Chłopcy z rocznika 2005 zmagali się w rozgrywanym na boisku Włókniarza turnieju. Młode talenty z Pabianic błysnęły formą i stanęły na podium.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00. Mecze odbywały się równolegle na dwóch placach gry wydzielonych na głównej płycie boiska. Udział brały ekipy: PSV Łódź, SMS Łódź, Rap Radomsko, Widok Skierniewice, Włókniarz I i II, Łódzka Akademia Sportu, oraz GKS Ksawerów.

Zwycięzca wyłoniony miał zostać w systemie spotkań „każdy z każdym. Po słabym początku ekip z Pabianic powoli wchodziły na wyższe obroty. Ostatecznie Włókniarz I Pabianice zanotował 3 zwycięstwa pokonując GKS Ksawerów (3:0), Łódzką Akademię Sportu (1:0) i UKS SMS Łódź (1:0), dokładając do tego trzy remisy. Jedynej porażki doznał z ekipą PSV Łódź, która została zwycięzcą tego turnieju z 5 wygranymi i dwoma remisami na koncie (17 pkt.). Dało to pabianickiej drużynie drugie miejsce w tabeli wyprzedzając Łódzką Akademię Sportu dzięki wygranej w meczu bezpośrednim. Drugi skład Włókniarza zamknął natomiast stawkę. 

Pełna tabela turnieju prezentuje się następująco:
1. PSV Łódź
2. Włókniarz I Pabianice
3. Łódzka Akademia Futbolu
4. UKS SMS Łódź
5. Widok Skierniewice
6. Rap Radomsko
7. GKS Ksawerów
8. Włókniarz II Pabianice

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments