Strona główna Aktualności Z miasta Zrób zdjęcie w świątecznej ramce. Stoi przed urzędem

Zrób zdjęcie w świątecznej ramce. Stoi przed urzędem

14
Przed pabianickim magistratem pojawiła się dekoracja świąteczna. To rama, w której będzie można stanąć i zrobić sobie zdjęcie.

U góry widnieje napis „Wesołych Świąt”, natomiast na dole – „Pabianice”. Opleciono ją wężami świetlnymi. Wszystkich lampek jest 2700.

Jak usłyszeliśmy od prezydenta Grzegorza Mackiewicza, ramka będzie podświetlona przez całą dobę, bo tylko wtedy prezentuje się efektownie. Do kiedy? Do 6 stycznia.

Pomysłodawczynią zrobienia i ustawienia takiej ramki była Małgorzata Grabarz, miejska radna. Udało jej się znaleźć firmy, które wykonały dla miasta tę ozdobę nieodpłatnie. Część metalową wykonał zakład mechaniczny Scramet, a podświetleniem zajęła się firma Jumi.

Od tej ostatniej miasto otrzymało również dwa komplety węży świetlnych do udekorowania drzew. W tym roku, ze względu na remont ulicy Zamkowej, nie zostaną jednak wykorzystane – poczekają do kolejnych świąt.

Natomiast prawdopodobnie jutro koło urzędu stanie jeszcze świecący fotel św. Mikołaja.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zamiast ramki zrobić szopkę ,a w szopce wiadomo kogo położyć.

Jarka 💩

Na dworze w kagańcu zaś do zdjęcia w pomieszczeniu bez kagańca.

Najładniejsze jest tło za ramką. Pomazane ściany, krzywy plac z dziurami. Esencja Pabianic, czyli ładna ozdoba, która próbuje zasłonić rzeczywistość.

Nigdy nic nie ma za darmo. Albo kasa albo układy .To stara prawda. Koszty tej zabawki poniosą mieszkańcy a szkoda bo są ważniejsze cele na wydatki.
Już ktoś wyliczył koszty nadchodzących świąt- za fotel Mikołaja 17 tysięcy za serce na korki ponad 7 tysięcy no i ramka też nie za darmo .Tak marnujemy miejskie pieniądze. Wesołych Świąt.

Dzięki temu nikt nie powie, że nasi radni z prezydentem na czele nic nie robią 🙂

Jak nie będzie ramki i innych atrybutów świątecznych to powiesz malkontencie, że płacimy podatki a przystrojenia miasta nie widać. Zawsze znajdzie się maruda.

no właśnie. płacimy podatki, a na przystrojenie miasta, urzędu nie stać i muszą za darmo jakąkolwiek ozdupkę przyjmować.

Aleeee Urwał. Grzegorz super pomysł. Brakowało nam tej ramki

Weźcie zobaczcie jak oni wyglądają? W domu wszyscy zdrowi? :))))))))

Powiedział NoLan, który włączył myślenie i wierzy w płaską Ziemię. Oraz mikrochipy w szczepionkach, do zdalnego sterowania ludźmi.

Po co wywlekasz stare prywatne sprawy ?
jak to ma sie postu który komentujesz ?
Czy można z Tobą jeszcze normalnie rozmawiac, czy wszędzie widzisz teorie spiskowe dot. płaskiej ziemi, szurów, foliarzy, znachorów, mikrochipów i szczepionek ?

Po pierwsze, nie twoje sprawy. Po drogie, nie prywatne, bo No Lan (człowiek, który, notabene, stwierdził, że ma internet kablowy, aby nie szkodziło mu promieniowanie z routera) swoje szurskie wywody płodzi pod każdym artykułem dot . Covid. Po trzecie nie stare- vide supra.
Należy zwrócić uwagę, kiedy człowiek, który włączył myślenie, wierzący w zdalne sterowanie ludźmi za pomocą szczepionkowych chipów, z uśmiechem pyta osób na zdjęciu, czy „w domu wszyscy zdrowi” tylko dlatego, że założyli maski.

Ta ramka wraz z tłem to taka krótka definicja Pabianic. Trochę kiczu na tle skrajnie zaniedbanego miasta. + oczywiście dumna władza ciesząca się z takich mało znaczących rzeczy, gdy reszta miasta po prostu przymiera.