Strona główna Na sygnale Kryminalne Zniszczył elewację dwóch budynków. Chciał się wyluzować…

Zniszczył elewację dwóch budynków. Chciał się wyluzować…

7
30-letni mieszkaniec Pabianic chciał się wyluzować, więc… zniszczył elewację Szkoły Podstawowej nr 8 oraz sąsiadującego z nią budynku. Mężczyznę czekają konsekwencje karne. 

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Policjanci zostali powiadomieni o zajściu przez świadków, którzy widzieli jak 30-latek malował ścianę sprayem, a następnie, zataczając się, wszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżające pojazdy. Świadkowie zatrzymali wandala.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, sprawdzili trzeźwość „grafficiarza”. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

– Pabianiczanin przyznał, że namalowane graffiti to jego sposób na „wyluzowanie się”. Okazało się, że „relaksował się”, niszcząc również elewację sąsiedniego budynku. Trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi zabezpieczyli puszkę ze sprayem, którego użył mężczyzna – poinformowała st. sierż. Agnieszka Jachimek z KPP w Pabianicach.

Wandalowi grozi za te „wyczyny” do pięciu lat więzienia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zdaje się że swoje luzowanie zaczął na ulicy Dolnej na świeżo wyremontowanym bloku.

Tam to była próba spreja

Za takie pospolite występki wandalizmu powinna być publiczna kara chłosty na Starym Rynku. Przynajmniej by ten słup się do czegoś przydał.

powinien w ramach relaksu opitolić na około teraz te budynki, od parteru po dach, nową farbą , zmywalną, tak na przyszłość.

Dzięki 500 plus ma na wódkę i na spraye no i pracować nie musi. Dobra partia.

A skąd wiesz, że dostaję 500 +..? Była o tym jakąś wzmianka czy Ty swoje nieudacznictwo życiowe też usprawiedliwiasz 500+? #cwel #idiota #nieudacznik # ciota!

Fajnie się podpisałeś na końcu, buraku.