Strona główna Dzieje się Znany youtuber w Pabianicach. Przyjechał na… hot-doga

Znany youtuber w Pabianicach. Przyjechał na… hot-doga

31

Ksiażulo, czyli Szymon Nyczke przyjechał do Pabianic zjeść hot-doga. To podobno morderczo ostra bułka z parówką, jakiej nie serwuje nikt w naszym kraju.  

W składzie tego fast fooda jest „tajny sos o potwornej skali ostrości”. Podobno do tej pory zjadło około około 10 osób. Co ciekawe, przed zamówieniem w lokalu przy ul. Zamkowej trzeba podpisać specjalne oświadczenie, że hot-doga je się na własną odpowiedzialność.  Jak youtuber przeżył kulinarny sprawdzian? Można to sprawdzić w filmiku na You Tube.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

znany? pierwszy raz widzę typa! ciekawe jak ten punkt na zamkowej zarabia jak sprzedał tylko 10 hotdogów?

Widać nie masz wiele wspólnego z YT i właściwie to nigdy nie miałeś, jeśli gościa nie kojarzysz. Również z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie słabo. Wyjaśnię, żebyś nie musiał się silić. 10 osób zjadło do samego końca. Reszta klientów odpadła i zostawiała tego hot doga, bo ich ostrość pokonywała.

„Widać nie masz wiele wspólnego z YT i właściwie to nigdy nie miałeś”

Dlaczego tak twierdzisz, może po prostu nie śledzi działalności jutubowych „celebrytów”. Co, jakiś przymus jest?

Nie pisz już nic więcej, proszę.

Po pierwsze prawie 350 tysięcy subskrypcji to nie jest tak mało a na to ze ty pierwszy raz go widzisz nic nie poradzę. Po drugie hotdog jest sprzedawany w sklepie monopolowym wiec nie tylko z hotdogow zarabiają. Po trzecie ten lokal nie sprzedał jedynie 10 hotdogów a tylu osobom udało się go zjeść w całości

Można być znanym z wynalezienia czegoś dla ludzkości lub z tego że boli odbyt przy oddawaniu hamburgera. co kto lubi i jakie ma ambicje bycia znanym…. i jeszcze taki posiada grono oddanych fanów dzielnie broniących go na forach, łączących się z jego ideologią życia 🙂

Piękne

Dokładnie. Można być znanym z wynalezienia czegoś, lub można być Korwinem-Mikke.

To odwrotnie niż z tobą. Nikt cię nie widział, a jesteś znany.

Pierwsze słyszę o typie. Swoją drogą takie „czelendże” w stylu z Hamburgeryki to kolejny rak docierający do naszego pięknego kraju.

Adrianku, jedyny rak na tym portalu to Twoja wypowiedź!

Prezydent zawijał hotdogi?

Smacznego😉

Taki znany że nigdy o nim nie słyszałem. To jedna z tych patologicznych gwiazdek walczących w MMA?

A Pan już się bulwersuje, więcej luzu trochę.

Wirnik nie jest , ale autor tekstu raczej też nie jest wyznacznikiem sławy , że go ludzie nie znają też się nie dziwię, co może być sławnego w jedzeniu śmieciowego jedzenia
Sławny YT , to np. Friz , Wardęga, itd.
Myślę że autor dowiedział się że taki koleś przyjeźdza do Pabianic , to jest możliwość chociaż jakiś artykuł sklecić

Dla mnie to nie problem i nie sprawia mi to trudności, tylko sława i rozpoznawalność nie polega na tym aby kogoś trzeba było szukać w internecie , aby się dowiedzieć kto to jest , jeszcze rozumiał bym jak by przyjechał Blowek, czyli Karol Gązwa on też zakladał swój pierwszy kanał na YouTube w 2011 i miał o wiele więcej subskrypcji w tamtym czasie od Kolorowyvlog , dla porównania teraz , Książunio ma ponad 300 tyś subskrypcji a Blowek ponad 4 miliony , czyli według takiego rozumowania Księżunio to cienki Bolek. Ale Blowek dla zwykłego mieszkańca naszego miasta to też żadna… Czytaj więcej »

Śmieszne panie redaktorze jest właśnie to , że uznaje pan sławę ludzi przez własny pryzmat , lub poprostu bo zawitał jakiś youtuber do Pabianic , widzę też że z czytaniem ze zrozumieniem też jest problem , bo napisałem że Karola też raczej za dużo mieszkańcow nie zna
Jak by przyjechał Karol Gązwa , to już widzę ten tytuł ” nasze miasto odwiedził znany youtuber który jako pierwszy w Polsce przekroczył 4 miliony subskrypcji”
Co do pozostałych dwóch youtuberów to myślę że są bardziej znani niż Księżunio , chociaż Dubiel ostatnio zaczął walki w MMA i trochę podbił swoją „sławę”

Może Pan powiedzieć , jakiej swojej tezie zaprzeczylem.

Jesteś cienki jak polsilver czlowieku

Gdzie ten bar , jak się nazywa ?

Jak lubi żeby szczypało dwa razy to niech jedzie do murzyńskiego gey-klubu 🤣

A po niemurzyńskim szczypie raz?

ugryzienie świni boli, ale to rany po leszczynie goją się najdłużej

Cytat głęboki, tak jak błyskotliwe jest jego źródło. Niczego więcej nie można się było po tobie spodziewać.

właśnie zjedliśmy po sztuce z kolegą, dość pikantne ale nie za ostre.

Kogo to kupa obchodzi jakiś youtuber?