Zgodnie z zapowiedziami piłkarze łódzkiej klasy okręgowej wybiegną na murawę już 1 sierpnia 2020 roku. Rozgrywki potrwają do 15 listopada 2020 roku.
W meczach inauguracyjnej zagrają m.in. drużyny z Pabianic i powiatu: KAS Konstantynów Łódzki – LKS Sarnów, Victoria Rąbień – Włókniarz Pabianice, Sokół II Aleksandrów Łódzki – GLKS Dłutów, GKS Ksawerów – Orzeł Parzęczew, Termy Uniejów – PTC Pabianice.
Terminarz rozgrywek w pierwszej rundzie sezonu 2020/2021 w Łódzkiej Klasie Okręgowej
Kolejka | KAS Konstantynów Łódzki |
Włókniarz Pabianice |
GLKS Dłutów |
GKS Ksawerów |
PTC Pabianice |
1. 01/02.08 | LKS Sarnów |
Victoria Rąbień |
Sokół II Aleksandrów |
Orzeł Parzęczew |
Termy Uniejów |
2. 08/09.08 | KS II Kutno |
Sokół II Aleksandrów |
GKS Ksawerów |
GLKS Dłutów |
Start Brzeziny |
3. 15/16.08 | Victoria Rąbień |
GKS Ksawerów |
Termy Uniejów |
Włókniarz Pabianice |
LKS Różyca |
4. 19.08 | Sokół II Aleksandrów |
Termy Uniejów |
Start Brzeziny |
Zawisza Rzgów |
UKS SMS Łódź |
5. 22/23.08 | GKS Ksawerów |
Start Brzeziny |
LKS Różyca |
KAS Konstantynów Łódzki |
LKS Rosanów |
6. 29/30.08 | Termy Uniejów |
LKS Różyca |
UKS SMS Łódź |
KS II Kutno |
KKS Koluszki |
7. 05/06.09 | Start Brzeziny |
UKS SMS Łódź |
LKS Rosanów |
Victoria Rąbień |
Widzew II Łódź |
8. 12/13.09 | LKS Różyca |
LKS Rosanów |
KKS Koluszki |
Sokół II Aleksandrów |
LKS Sarnów |
9. 19/20.09 | UKS SMS Łódź |
KKS Koluszki |
Widzew II Łódź |
LKS Sarnów |
Orzeł Parzęczew |
10. 26/27.09 | LKS Rosanów |
Widzew II Łódź |
PTC Pabianice |
Termy Uniejów |
GLKS Dłutów |
11. 03/04.10 | KKS Koluszki |
PTC Pabianice |
Orzeł Parzęczew |
Start Brzeziny |
Włókniarz Pabianice |
12. 10/11.10 | Widzew II Łódź |
Orzeł Parzęczew |
LKS Sarnów |
LKS Różyca |
Zawisza Rzgów |
13. 17/18.10 | PTC Pabianice |
GLKS Dłutów |
Włókniarz Pabianice |
UKS SMS Łódź |
KAS Konstantynów Łódzki |
14. 24/25.10 | Orzeł Parzęczew |
LKS Sarnów |
Zawisza Rzgów |
LKS Rosanów |
KS II Kutno |
15. 31.10/01.11 | GLKS Dłutów |
Zawisza Rzgów |
KAS Konstantynów Łódzki |
KKS Koluszki |
Victoria Rąbień |
16. 07/08.11 | Włókniarz Pabianice |
KAS Konstantynów Łódzki |
KS II Kutno |
Widzew II Łódź |
Sokół II Aleksandrów |
17. 14/15.11 | Zawisza Rzgów |
KS II Kutno |
Victoria Rąbień |
PTC Pabianice |
GKS Ksawerów |
REKLAMA
Czy na trybunach PTC też będzie ograniczona liczba miejsc?