Strona główna Aktualności Zmiany w organizacji ruchu na ul. Łódzkiej w Ksawerowie

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Łódzkiej w Ksawerowie

6
Mieszkańców Ksawerowa i przejeżdżających przez tę miejscowość kierowców czekają kolejne, tymczasowe zmiany w organizacji ruchu.

Zapowiedziało je konsorcjum Progreg InfraCity, wykonawca przebudowy linii tramwajowej – od najbliższego poniedziałku, 20 września.

W związku z prowadzonymi pracami nastąpi zmiana przebiegu ul. Łódzkiej, czyli drogi wojewódzkiej nr 482, a także zamknięcie jej skrzyżowania z ul. Bema.

– Wynika to z konieczności przebudowy fragmentu torowiska tramwajowego znajdującego się na przecięciu z drogą wojewódzką. Istniejące bariery zostaną zdemontowane, aby poprowadzić ruch starym śladem drogi oraz istniejącym łącznikiem do DW482 – informuje Małgorzata Wilczek, kierownik działu przygotowania i realizacji inwestycji.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

tak powinno zostać, że z Warszawskiej można było jechać prosto

Tak bylo ale chyba wtedy jeszcze nie jezdziles

Było. I było powodem niemiłych w skutkach zdarzeń…

Czy w mieście możliwe są transfery jak w piłce nożnej? Spuśćmy Mackiewicza i kupmy Topolskiego! Zwróci się to miastu szybciej niż transfery Mesiego czy Ronaldo. Ten sam remont ta sama firma te same drogi wojewódzkie czy tam czyjeś a jednak jak różnie to wygląda. Przypuszczam że gdyby GM był wójtem Ksawerowa to rozpruty by był od skrętu do Portu. Jednocześnie na Wschodniej robiliby drogi rowerowe a na Zachodniej kładli kanalizację. A urzędowe i partyjne pieski pisałyby tak trzeba inaczej nie można a ty jesteś z pisu nielot i dyletant.

Ksawerów jest zbyt blisko, dalej, jakaś Gołdap.

nikt nie sprawdził tej drogi przed zdjęciem osłon. tam jest dziura na dziurze zrobionej przez koparki na objeździe podskakuje się jak na rodeo, a przecież natężenie ruchu nie jest małe. to można było chociaż tymczasowo pozasypywać żwirem.