Strona główna Aktualności Z miasta Zmiany na ul. Warszawskiej. Będą zakazy skrętu w lewo i zatrzymywania

Zmiany na ul. Warszawskiej. Będą zakazy skrętu w lewo i zatrzymywania

5
Od środy 10 marca rozpocznie się remont torowiska na ul. Warszawskiej od Kaplicznej do Sikorskiego. 

Pierwsze prace polegać będą na demontażu starych torów, dlatego robotnicy zajmą całą środkową część jezdni.

– Powyższa zmiana sprawi, że obowiązywać będzie zakaz skrętu w lewo z ul. Warszawskiej w ulice Kapliczną i Kresową. Na tych ulicach z kolei wprowadzony zostanie nakaz skrętu w prawo. Bez zmian funkcjonować będzie skrzyżowanie ul. Warszawskiej z ul. 3 Maja oraz z ul. Sikorskiego – informuje firma Progreg InfraCity, główny wykonawca prac.

Wprowadzony zostanie również zakaz zatrzymywania pojazdów na całym wspomnianym odcinku. Kierowcy nierespektujący go będą musieli liczyć się z odholowaniem auta.

Zakaz zatrzymywania wprowadzony zostanie dwa dni przed pozostałymi zmianami, tj. od dnia 8 marca 2021 roku (poniedziałek).

Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której z powodu zaparkowanych samochodów niemożliwe byłoby wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu w planowanym terminie.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe ile jeszcze mają płotków z nazwą WŁODAN na magazynie. Czy są w stanie zagrodzić całe torowisko, aż do Łodzi ? Wzdłuż Łaskiej nic się nie dzieje, a przepraszam dzieje się … przyjeżdżają i sprawdzają, czy płotki nadal stoją i nikt ich nie ukradł. A ludzie idąc chodnikiem potykają się i upadają przez te płotki, które mają rozkraczną podstawę wchodzącą znacznie dalej niż sam płotek w teren chodnika. Sam widziałem taką sytuację niejednokrotnie. Czytając takie teksty, że Łaska została rozgrzebana jako pierwsza, a skończy jako ostatnia, to się w głowie nie mieści. Kto takie rzeczy akceptuje we władzach miasta.

To jest celowo robione. Rozwalą wszystko i powiedzą że braknie kasy na dokończenie. Ewentualnie idiota tym wszystkim rządzi.

Wg planów zakończenie remontów ma być na jesień tego roku… ha, ha, ha… dojdą kolizje podziemne z jakimiś instalacjami, problemy z ludźmi, ze sprzętem… nowelizacja umowy… jak nic 2023…

żeby się tylko nie okazało że 2033…

Tak – bliżej 2033 – znowu będą robili co chcą (wykonawcy)