Zdobądź dofinansowanie na podniesienie kwalifikacji!

  0

  Pracodawco, planujesz podnieść kwalifikacje swoje i swoich pracowników? Skorzystaj ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pabianicach ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie kształcenia ustawicznego dla pracodawców i pracowników w ramach KFS, który odbędzie się w dniach: 14.02.2024 r. – 16.02.2024 r. (środa, czwartek, piątek)

  Wnioski wraz z załącznikami można składać w postaci papierowej lub elektronicznej. Dokumenty w postaci papierowej należy składać w siedzibie PUP w Pabianicach, w godz. od 8.00 do 14.00 w pokoju 222, drugie piętro (budynek B).

  Dokumenty w postaci elektronicznej należy:
  – podpisać bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, lub
  – podpisać potwierdzonym profilem zaufanym elektronicznej platformy usług administracji publicznej

  a następnie przesłać na adres: sekretariat@puppabianice.pl lub za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /PUPPABIANICE/SkrytkaESP

  Za datę złożenia wniosku uznaje się faktyczny dzień wpłynięcia wniosku do siedziby Urzędu. Szczegółowe informacje oraz druki wniosków dostępne są na www.pabianice.praca.gov.pl.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Krajowego Funduszu Szkoleniowego, a może skonsultować poprawność wypełnienia wniosku? Zapraszamy na Dni Otwarte KFS
  które odbędą się 23.01.2024 r. oraz 12.02.2024 r. w godz. 8.00 – 14.00
  w siedzibie PUP w Pabianicach, budynek B, II piętro, pok. 222

   

  REKLAMA
  Poprzedni artykułPościg, dachowanie i 4 kilogramy narkotyków
  Następny artykułBitwa o tramwaj. Konstantynów i Lutomiersk przerzucają się argumentami