Strona główna Aktualności Komunikacja Zdajesz na prawko? Zobacz statystyki szkół

Zdajesz na prawko? Zobacz statystyki szkół

18

Starostwo Powiatowe w Pabianicach podsumowało zdawalność w szkołach nauki jazdy za drugą połowę 2016 roku. 

Zdecydowanie najlepszy wynik w kategorii prawa jazdy B osiągnęła Akademia Nauki Jazdy Łukasza Grabarza, zarówno w teorii (94,12%), jak i w praktyce (78,79%).

Tak jak w teorii inne szkoły potrafią osiągnąć przybliżony wynik (OSK Janusz Keller – 84,44%, CSK 79,71%) to na egzaminie praktycznym drugi wynik to 52,94% uzyskany przez OSK Sport. Oznacza to, ze co drugi kursant zdobył prawo jazdy za pierwszym podejściem. Są jednak szkoły, które mają zdawalność na poziomie… 15%.

– To kwestia wnikliwości i indywidualnego podejścia do kursanta. Instruktor musi umieć rozwiązać problemy. Niektórzy mają kłopoty z techniką, inni z emocjami – wyjaśnia Łukasz Grabarz. – Duży wpływ na zdawalność ma fakt, że nasi uczniowie jeżdżą na egzaminie autem z kursu. To dodaje pewności siebie.

W powiecie pabianickim jest 15 Ośrodków Szkolenia Kierowców.

REKLAMA
Poprzedni artykułZłapani na nielegalnym uczynku
Następny artykuł„Kopciuch z Pabianic” gwiazdą internetu [18+]
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

teraz już wiem, którą szkołę wybiorę, a miałem iść do innej.

to nam się Rybak opuścił….

CSK Terczynskich . Polecam 🙂

Ja kończyłem kurs w szkole PEGAZ, również mogę polecić. Zdałem za pierwszym razem, a teraz od kilku lat robię osobówką powyżej 100 tys. km rocznie i odnajduję się na drodze bez żadnych (jak narazie) problemów. I jeszcze jedno, szkoła PEGAZ nauczyła mnie prawidłowego holowania pojazdów osobowych. Widzę po znajomych, którzy kończyli inne szkoły, że zielonego pojęcia jak to robić nie mają. Praktycznie, nie widać właściwego holowania w mieście, a zerwane linki na skrzyżowaniach to częsty widok. Polecam PEGAZ.

Dlaczego nie ma liczby szkolonych osób? Czasem 10% to większa liczba w sztukach niż 50% przy 10 osobach.

Jeżeli ja jem mięso a koleżanka kapustę to obje jemy gołąbki wg statystyk.

RYBAK JEST THE BEST !!!!!!!!!!!!!! A RESZTA NIECH SIĘ SCHOWA W MYSIE DZIURY !!!

Nie wierzcie w statystyki najlepiej popytać znajomych, tylko oni wam powiedzą prawdę, jak jest w danej szkole.

widzę, że żal dupe ściska, że jedna z najmłodszych auto szkół ma takie wyniki, a szkoły z ponad kilkunastoletnim stażem marnie wypadają, to że ojciec chodził do szkoły X nie znaczy, że jego syn musi do was wrócić. Mój syn właśnie zdawał u Grabarza, i tam wcale mało osób się nie uczy.

Kiedyś zaufałam takim informacjom i tam poszłam na kurs. 🙁 Naciągali na jazdy, bo mieli mało uczniów. Jak zabrałam dokumenty do innej szkoły to problemy się skończyły. Mogłam posłuchać znajomych, gdzie mam iść. Kris ma 100% racji !!! Pozdrawiam instruktora Roberta P. On mnie super nauczył! 🙂

tylko dlaczego niektórzy nie zdają po siedem razy? Bo uważają, że ktoś naciąga na godziny, a po 30 godzinach nic nie potrafią

POST naucz się składać poprawnie zdania, bo masz zajebi…. braki w języku polskim ! A żal to możesz mieć, jak Ci żona d… na czas nie da, ile Ci Grabarz płaci za te chwalebne komentarze???? Nie zaśmiecaj tego forum swoimi wpisami i naucz się odczytywać statystyki ! Może Grabarz przez cały rok miał więcej kursantów niż Turbo czy Rybak !!??? Nie sadzę ! Jego ilość kursantów jest mizerna, a jak na 10 jego osób przez cały rok zda większość to statystyki są cudowne ! Niech statystyki wezmą pod uwagę ilość szkolonych osób w danej szkole przez cały i na tej… Czytaj więcej »

Czyli uważasz, że 10 osób rocznie (kursantów) utrzyma całą auto szkołę? Reklamę? Choćby tu na portalu? Samochody? Lokal prawie w centrum?
Co do języka polskiego, to nadużywania wykrzykników, i znaków zapytania zgubiła Cię, niżej chwaliłaś Rybaka jako , później Roberta O. jako @Milena, czy Robert O. to nie instruktor z auto szkoły Rybaka?
Teraz jako @Mika, zarzucasz mi, że mnie Grabarz sponsoruje, zapraszam na facebook, podpisz się klakierze pod artykułem, na fanpage , a póki co spier…

POST z kulturką na bakier widzę….,ale czego się spodziewać po patologii ! Najlepszą obroną swoich racji jest atak, przykre, że musisz Drogi Panie stosować takie techniki, by pokazać, że tylko ty masz rację. To jest właśnie domena ludzi bez wykształcenia, współczuję…..

Kto zaczął? Co reszty się nie odniosłaś klakierze?

PROSZĘ MNIE NIE MIESZAĆ DO WASZYCH PYSKÓWEK!!! LUDZIE SWÓJ ROZUM MAJĄ !!!

A ja jestem pewien,że Robert pracuje w TURBO. A teraz mu żal, że spadł z podium.

OSK Turbo. Zdałem tam za pierwszym razem. Instruktorzy bardzo spoko.