Strona główna Aktualności Zbliżają się obchody rocznicy likwidacji getta. Będą utrudnienia dla kierowców

Zbliżają się obchody rocznicy likwidacji getta. Będą utrudnienia dla kierowców

6
Już w najbliższą niedzielę (15 maja 2022r) będziemy obchodzić 80 rocznicę likwidacji pabianickiego getta żydowskiego. Z tej okazji ulicami miasta przejdzie Marsz Pamięci zorganizowany przez Towarzystwo Miłośników Dziejów Pabianic.

Marsz rozpocznie się o godz. 12.30, a wyruszy z ul. Bóźniczej 4, z miejsca, gdzie kiedyś stała synagoga. Będzie on poprzedzony uroczystościami, które rozpoczną się w samo południe w tym samym miejscu. Marsz przejdzie ulicami Kościelną, Stary Rynek, Grobelną, Kilińskiego, Kolbego, Kościuszki, Skłodowskiej-Curie i Wyspiańskiego. Zakończenie marszu odbędzie się w miejscu dawnego stadionu Krusche – Ender. Na trasie marszu mogą wystąpić przejściowe utrudnienia dla kierowców związane z doraźnym blokowaniem przejazdu na ulicach krzyżujących się z trasą marszu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tak bedą utrudnienia. 😂😂😂😂
Zamkową proponuję iść i nie będzie kolidowało

To da się jeszcze bardziej utrudnić ruch w Pabianicach?

Wyruszy z ul. BÓŹNICZNEJ nie Bóźniczej.

Coraz bardziej wytrzeszczam oczy czytając tu kolejne rewelacje dotyczące postępujących ograniczeń w ruchu drogowym. To już jest miasto – mem. Cała Polska się śmieje. Jesteśmy stawiani na równi z Radomiem, Sosnowcem i Wąchockiem. Widać dla rządzących żadne granice absurdu nie są nieprzekraczalne.

utrudnienia dla kierowcow? pfff nic nowego

Czy wszystkie takie uroczystości muszą być okraszone marszami po mieście? A teraz kiedy są takie problemy drogowe to już zupełnie obłęd. Czy uczczenie nie mogło być zakończone i uwieńczone wspólnym spotkaniem na jednym z wielu placów w mieście np przy kościele św Mateusza