Strona główna Dzieje się Zbliża się gala wolontariatu. Znów wręczą Złote Serca

Zbliża się gala wolontariatu. Znów wręczą Złote Serca

0
Już po raz szesnasty wolontariusze z Pabianic będą obchodzili swoje święto. Uroczysta gala zostanie zorganizowana pod koniec przyszłego tygodnia. Hasło tegorocznej brzmi „Twój mały gest może naprawdę wiele”. 

Podobnie jak w ubiegłych latach stanie się ona okazją do podziękowania najbardziej zaangażowanym wolontariuszom za pomoc innym i wspieranie tej idei. Zostaną wręczone Złote Serca, nastąpi prezentacja działań szkolnych klubów wolontariusza, w programie również występy artystów i zaproszonych gości. Udział w gali zapowiedzieli m.in. Dominika Kasińska, uczestniczka programu „Down the road”, Robert Moskwa, aktor filmowy i teatralny oraz zaangażowany społecznik, a także Michał Kaczorowski, zwycięzca telewizyjnego programu „Got to dance” oraz finalista „World of dance” i „Mam talent”.

W ramach tegorocznych obchodów wolontariusze zaplanowali rozmaite działania, które mają rozwijać i wspierać ich środowisko. To m.in. cykl filmików pod tytułem „Mój mały gest…” (chętni wolontariusze nagrywają filmik, w którym dokończą myśl zaczynającą się od słów „Mój mały gest…”; będą one publikowane na fanpage’u „Agrafki”), akcja „Mała skarpeta – duże ciepło” (polegająca na zbiórce skarpet dla podopiecznych schroniska i noclegowni Towarzystwa im. św. Brata Alberta, Fundacji Rampa oraz Teen Challange), szkolenie dla koordynatorów wolontariatu.

Pabianickie obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza odbędą się 3 grudnia (w piątek) w Miejskim Ośrodku Kultury. Początek o godz. 11.00.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments