Strona główna Dzieje się Sport Zawodnicy Korony zdobywali Polskę

Zawodnicy Korony zdobywali Polskę

0

Podopieczni pabianickiego klubu w miniony weekend rozjechali się po całym kraju, aby rywalizować w różnych zawodach. Przywieźli z nich wiele medali.

Nasz junior Artur Gwiazdowski walczył na kortach w Przemyślu w Grand Prix Polski „Carpatia Bad 2018”. Rywalizował on w grze podwójnej wraz z Adamem Bogaczem z KS Match Poing Ślęza i zdobył srebrny medal.

Tymczasem pięcioro naszych zawodników reprezentowało Koronę na otwartym Grand Prix Pragi-Południe w Warszawie. Nikola Nowińska, Brian Borowski, Julia Koralewska, Karolina Kopka i Szymon Gwiazda zdobyli w sumie cztery krążki. Nikola wywalczyła złoto w singlu oraz srebro w deblu, grając z Anną Kotlarską z MKS Garwolin. Julia przywiozła za to brąz, który zdobyła w singlu. Na najniższym stopniu podium stanął też Szymon, grający w deblu wraz z Jakubem Dulembą z UKS Orlicz Suchedniów.

Troje najmłodszych zawodników z Pabianic reprezentowało za to Koronę na VI. Memoriale Mariana Krasowskiego w Komprachcicach. Skład Anna Ciężka, Agnieszka Kopka i Filip Mikołajczyk wywalczył w sumie dwa medale. Anna oraz Agnieszka zajęły trzecie miejsca w swych kategoriach.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments