Strona główna Aktualności Biznes Zaplanowano przebudowę Kauflandu

Zaplanowano przebudowę Kauflandu

6
Spółka, do której należą sklepy Kaufland, wystąpiła do Starostwa Powiatowego w Pabianicach z wnioskiem o pozwolenie na przebudowę sklepu przy ul. Grobelnej. 

Sklep niemieckiej marki działa u nas już od 15 lat. Przyszedł czas na gruntowny remont. Co się zmieni markecie przy Grobelnej?

Planowana renowacja marketu Kaufland w Pabianicach zakłada m.in. przebudowę piekarni oraz lady, wymianę butelkomatu oraz urządzeń chłodniczych. Zainstalowane zostaną ekrany informacyjne Digital Signage.

– Będziemy mieli nowy system prowadzenia klienta, czyli oznaczenie alejek za pomocą kolorów i piktogramów, które znajdują się także w gazetce reklamowej i ułatwiają poruszanie się po sklepie – mówi Łukasz Pawlicki z Biura Prasowego Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. – Ponadto obiekt zostanie wyposażony w energooszczędne oświetlenie LED.

Przebudowę zaplanowana również poza budynkiem.

– Przed wejściem do sklepu planujemy zainstalowanie instalację stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Wśród udogodnień, które docenią klienci marketu w Pabianicach, należy wskazać również parking, na którym po przebudowie będzie dostępnych więcej miejsc dla rodzin z dziećmi i osób niepełnosprawnych – dodaje Łukasz Pawlicki.

Kaufland będzie działa nieprzerwanie, prace będą prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływały na komfort dokonywanych zakupów. Nie jest jeszcze znany harmonogram przebudowy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

kupujmy w polskich sklepach

Ja tylko w esdehu kupuje!

Kupujmy i przepłacajmy. Dziękuję, postoję 🙂

właśnie przez takich skruczy padają sklepy! będzie o złotówkę autobusem do łodzi jechał bo taniej!

A budka/biuro dla personelu odprowadzającego wózki?

Hahahahahah