Strona główna Aktualności Komunikacja Zamkowa nieprzejezdna od SDH do Zielonej Górki

Zamkowa nieprzejezdna od SDH do Zielonej Górki

1
Od najbliższej środy, 1 września, musimy liczyć się z kolejnymi ograniczeniami w ruchu, jakie wymusza przebudowa linii tramwajowej.

Zamknięty zostanie kolejny fragment ulicy Zamkowej. Nie można nią już jeździć na odcinku od ul. św. Jana do ul. Żeromskiego. Teraz będzie on wydłużony od ul. Żeromskiego do ul. Staszewskiego. Nieprzejezdne będą również skrzyżowania z ulicami Żeromskiego, Lutomierską, Wyspiańskiego, Reymonta, Poniatowskiego i Konopnickiej (chociaż z możliwością wjazdów docelowych).

Również 1 września zamkniemy dla ruchu skrzyżowanie ul. Zamkowej z ul. Traugutta/Narutowicza – informuje Małgorzata Wilczek, kierownik działu przygotowania i realizacji inwestycji w Progreg InfraCity.

Niestety, nie dojdzie do równoczesnego otwarcia skrzyżowania ul. Zamkowej z ul. Pułaskiego/Kościuszki, co początkowo zapowiadał wykonawca. Powodem są wykryte kolizje z infrastrukturą podziemną i uzależnione od pogody procesy technologiczne.

Powyższe zmiany w organizacji ruchu umożliwią prowadzenie dalszych prac rozbiórkowych i ziemnych. Kontynuowane będą również m.in. roboty wiązane z budową odwodnienia ulicznego, a także prace elektroenergetyczne.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

tak pozamykaja wszystkie dorgi lacznie z „genialnym zaknienicem drogi w Bychlewie… Niedlugo bedzie koniecznie zmeinic samochody na helikoptery ….Co za pajace planuja te zamkniecia…..