1 grudnia włączone zostało świąteczne oświetlenie głównej ulicy Pabianic. 302 ozdoby na 151 słupach pozostaną do 2 lutego 2019. Będą świeciły 15 godzin w ciągu doby.

Ustawiony został świecący prezent przed Urzędem Miejskim, ale jeszcze dziś się nie działał. W parku im. Słowackiego stanie fontanna świetlna. Rozbłyśnie przed Mikołajkami. Kupiona w ub. roku dekoracja ma prawie cztery metry wysokości i 5,5 metra u podstawy.

W tym roku za montaż, demontaż i konserwację oświetlenia odpowiedzialna jest firma z Łodzi. Będzie to kosztowało 13 530 złotych. Ewentualne awarie będą usuwane w ciągu 12 godzin od powiadomienia firmy o usterce.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Embriony wróciły 🙂

Jakoś zupełnie się to ze świętami nie kojarzy równie dobrze mogą się świecić cały rok.

Włączone już pierwszego grudnia?
To zabija magię chwili świąt…. 🙁

@prof_klos Masz rację ! Magia świąt ? Ludzie ostatnio ( nie tylko w Polsce ) generalnie głupieją ( i nie tylko o święta chodzi ) ! W listopadzie już towar bożonarodzeniowy ? Wielu to pasi, bo mają czas i luz, ale mnie nie bardzo… Magia ? Byłem wczoraj w Porcie. W jednym z ” salonów ” po różności na wystrój mieszkania ( w tym świąteczne ) kolejka miała chyba 30 m. Była promocja… Łamanie opłatkiem byle kiedy, zamiast w Wigilię ? Od prezentów ogólnie głowa nie boli, ale też o różnym czasie, zamiast pod choinkę. Fakt, jesteśmy tylko ludźmi i… Czytaj więcej »

Choinki były lepsze :-/

Fajne ale kolorowe choinki były słynne w Pabianicach. Krewetki w koronach d….y nie urywają.

jest coś co się wyróżnia
i jest do zaakceptowania
od nas zależy czy wypromujemy to w polsce
czy bedziemy narzekać

Panie prezydencie „budowlanka” służy urzędnikom to gdzie ten autobus z Bugaju do Łodzi, który miał służyć gawiedzi ?