Strona główna Aktualności Z miasta Żabka „przejęła” kolejny kultowy dla pabianiczan lokal

Żabka „przejęła” kolejny kultowy dla pabianiczan lokal

42
Ekspansja zielonych sklepów trwa na dobre. Właśnie otworzył się 25 punkt z szyldem Żabki. Co ciekawe, sklepy pojawiają się w miejscach, gdzie niegdyś były kultowe pabianickiego lokale gastronomiczne.

Kolejna Żabka została otwarta przy ul. Kilińskiego 8, w wyremontowanym budynku, gdzie w latach 90. mieścił się m.in. bar relaks.

W wakacje 2021 roku sklep omawianej sieci otwarty został w budynku przy ul. 20 Stycznia, gdzie wiele lat działała dyskoteka Remiza, później Feniks.

Na początku 2020 roku zamknięta została jedna z pierwszych pabianickich pizzerii, czyli pizza pub. Lokal ten przy ul. Moniuszki działał 20 lat. Po zamknięciu nieruchomość została wynajęta na sklep… Żabka.

W kwietniu 2017 roku w Pabianicach było 14 sklepów Żabka, w ciągu niecałych sześciu lat otwarto kolejnych 11 placówek.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

nic w tym dziwnego. Dzięki działaniom lokalnych urzędów, powstało wiele marketów. Spowodowało to odpływ klientów ze sklepów lokalnych. Takie sklepiki latami prowadzą rodziny, którym nagle padł interes. Nie mając możliwości uciągnięcia własnego biznesu, oraz mając ileś tam lat, co wiąże się z brakiem możliwości zatrudnienia gdzie indziej. … Podpisują franczyzę z żabkami i innymi mniejszymi „marketami” aby móc wyżyć.

A to nie tak ze klient woli kupić w markecie niż w małym sklepiku lub na rynku?

Powinien być chyba jakiś limit na sklepy spożywcze…. łatwy dostęp do produktów przyczynia się do otyłości i marnowania jedzenia. Nie chodzi mi tu tylko o jedną sieć.

Większej głupoty dawno nie słyszałem. Jak masz problem z nadwagą to ogranicz jedzenie i zacznij chodzić np. po lesie zamiast do żabki po kolejnego batona.

I na dostęp do komputera.

I ograniczyć dostęp do neta, najlepiej na kartki ludzie przestana głupoty wypisywać.

to Cię komuch zjadły, śmierdzi onuca na kilometr.

Teraz to będą kultowe Żabki

Super sklep, bardzo miła obsługa! Polecam z całego serca

Właścicielka?? 🤣🤣

Warto zaznaczyć, że właściciel Żabki ma dobre układy z Tadeuszem Rydzykiem i sponsoruje m.in. jego Wyższą Szkołę Kultury Medialnej i Społecznej w Toruniu. Z takim sojusznikiem można sobie prowadzić ekspansję i nie bać się że rząd rzuci jakieś kłody pod nogi.

Te układy są większe niż ci się zdaje.myślisz że zakaz handlu w niedzielę z jednoczesnym zostawieniem przez jaśnie nam panujących furtki dla właśnie sieci żabek to przypadek?

Miasto Żabek i marketów.

I aptek

I tramwaju co go nie ma.

tramwaj widmo

I nieskończonych remontów prawie jak kosmos.

To jest biznes czyli otwierasz to co zarabia a zamykasz to co przynosi straty!!! Dzisiejszej młodziezy nie stać na restaurację i balety nocne:( Co by nie mówić wolę Żabkę niż jakiś tam sklepik osiedlowy – wcześniej czy później i tak wszystko przejmą koncerny!!!

Taaa żabkę gdzie jest dwa razy drożej niż w tym osiedlowym sklepiku 🙄

nie wiem jak jest w tym sklepie , ale byłem w Żabce pierwszy i ostatni raz , za ladą kobieta tymi samymi brudnymi rękoma kroi wędlinę wydaje pieniądze , idzie odważyć ziemniaki a później jak nie ma klienta to stoi w drzwiach i pali peta – po prostu obrzydlistwo i wiecznie kręcące się Lumpy po tanie piwka .

odwaga ziemniaków też wzbudza moją ciekawość 🙂

wystarczy że szykuje Hotdogi tymi samymi tymi samymi super czystymi rączkami którymi przed chwilą odbierała drobniaki przyniesione przez pijaczka

Czyli przedtem, o tych ziemniakach i wędlinach tak sobie tylko napisałeś?

Żabka sprzedaje wędlinę na wagę i ziemniory na wagę, która to?

w snach Juljana

Dzięki bogom za zamknięcie Feniksa i wejście tam żabki!
Ta patologia, która zbierała się tam regularnie, tłukła miedzy sobą i darła mordę całą noc w końcu przeniosła się gdzieś indziej.

Chyba już nie ma gdzie się przenieść

wymarły, ale nowe pokolenie lada chwila przejmie stery…

W żabce smaczna jest zupa wyjebongo i hotdogi na zagrychę 🙂

Moja kobita też lubi na żabkę.

Potwierdzam. Ziomki też potwierdzają.

Last edited 24 dni temu by Elo

I tak trzymaj. Nie puszczaj

Ha ha . Dzisiaj mi mówi dotykasz żabki klamki i juz. he he. Nawet nie wchodzisz do środka . Kozak- Taa przed klawiszami.pi.da jesteś i tyle. Pozdrowienia dla wszystkich z tamtej strony muru

Zapraszam na parkiet. Zatańczysz jak ci zagram.

I cordially invite you to the first dance

Ale tylko z tobą.

Że mną nie chciała wolała na biedrze

Noo . 70 lat ma to woli większe

kiedyś jeździłem tam na dyskoteki, czasem z buta przez lotnisko z Retki, ale teraz musiałbym przez S14 drałować bo jakieś bunkry budują Nad Dobrzynką!

Co budują, gdzie? 😆

Sklep estetyczny, ładnie towar wyeksponowany, kawa dobra, ceny średnie, długo otwarte. Lepiej się prezentuje żabka niż pustostan. A że klienci różni przychodzą… no cóż jak mawiał wielki: naród wspaniały tylko ludzie…